Soundcore Sleep A20 firmy Anker mają lepiej blokować chrapanie partnera

Nowe Soundcore Sleep A20 oferują dłuższą pracę do 14 godzin w trybie uśpienia, a także funkcje takie jak alarm i funkcja wyszukiwania słuchawek.

Słuchawki Soundcore Sleep A20 firmy Anker i etui ładujące, leżące na łóżku

Anker unowocześnia swoje prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne skupiające się na śnie, wprowadzając nowy model Soundcore Sleep A20. Ogłasza, że najnowsze wkładki douszne zbiegną się najwyraźniej ze „Światowym Dniem Snu”, ale nie będzie można kupić pary wkładek dousznych, dopóki nie wystartują na Kickstarterze 16 kwietnia 2024 roku. Jeśli wolisz kupić je w bardziej tradycyjny sposób, będą dostępne na Amazonie od 20 maja 2024 roku. Ostatecznie zostaną sprzedawane za 149,99 dolarów, ale na Kickstarterze można będzie je zamówić za 89,99 dolarów.

➔ ZOBACZ TEŻ: Nowe słuchawki Soundcore Ankera śledzą tętno i sen

Podobnie jak w przypadku poprzednich słuchawek Soundcore Sleep A10, nie mają one aktywnej redukcji szumów (ANC). Zamiast tego słuchawki są wyposażone w tak zwane „wkładki douszne z podwójną uszczelką”, które, jak twierdzi Anker, mogą blokować trzykrotnie hałas w porównaniu z typowymi silikonowymi wkładkami dousznymi.

Słuchawki douszne są również zaprojektowane do odtwarzania białego szumu z „dołączonej biblioteki dźwięków”, co ma na celu lepsze blokowanie zewnętrznych dźwięków. Anker twierdzi, że ich kompaktowa konstrukcja oznacza, że są wygodne, nawet jeśli lubisz spać na boku.

Kobieta śpiąca na boku, z włożonymi do ucha słuchawkami Soundcore Sleep A20
Soundcore Sleep A20 zostały zaprojektowane tak, aby były na tyle niskoprofilowe, aby zapewnić wygodę osobom śpiącym na boku | fot. Anker

Żywotność baterii to najbardziej namacalna poprawa modelu Soundcore Sleep A20 w stosunku do swojego poprzednika. Słuchawki oferują teraz do 14 zamiast 10 godzin odtwarzania białego szumu w „trybie uśpienia” i łącznie do 80 godzin z etui ładującym. Jeśli chcesz zasnąć przy dźwiękach muzyki przesyłanej strumieniowo z telefonu, czas pracy baterii słuchawek dousznych spada do 10 godzin, choć to wciąż lepszy wynik w porównaniu z 6 godzinami oferowanymi przez A10.

Inne ulepszenia w stosunku do słuchawek dousznych do spania pierwszej generacji obejmują wbudowany alarm, który ma Cię obudzić bez przeszkadzania osobom śpiącym obok Ciebie, a także obsługę „automatycznego monitorowania snu ze śledzeniem pozycji podczas snu”. A jeśli je zgubisz, możesz skorzystać z aplikacji towarzyszącej, aby włączyć w słuchawkach alert, który pomoże Ci je wyłowić z pościeli.

Podsumowując, słuchawki Soundcore Sleep A20 firmy Anker zyskały solidny zestaw ulepszeń. Zostaną wprowadzone na rynek po tym, jak główny konkurent Bose zdecydował się zaprzestać produkcji konkurencyjnych słuchawek Sleepbuds II. Trzech byłych pracowników firmy Bose pracuje obecnie samodzielnie nad słuchawkami Ozlo Sleepbuds, które, jak podaje ich strona na Indiegogo, wchodzą w produkcję przed przewidywaną kwietniową datą wysyłki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Anker | The Verge