Amazon zapowiada dni promocji Big Spring Sale od 20 do 25 marca!

Amazon ogłosił wiosenne akcję wyprzedaży Big Spring Sale, w ramach której przez tydzień od 20 do 25 marca 2024 roku będzie można zaoszczędzić na wybranych zakupach.

Big Spring Sale 2024 w sklepie Amazon

Lista specjalnych wydarzeń sprzedażowych na Amazonie ponownie się powiększa, ponieważ gigant zakupów online ogłosił dni wiosennych okazji Big Spring Sale – pięciodniowe wydarzenie, podczas którego w sklepie Amazon oferowane będą tysiące produktów w obniżonych cenach. Wyprzedaż rozpocznie się 20 marca i potrwa sześć dni, aż do 25 marca 2024 roku, i będzie to jedna z najdłuższych wyprzedaży online w roku — więc mamy nadzieję, że pojawią się niesamowite okazje!

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Rufus to nowy asystent zakupowy AI Amazona

W przeciwieństwie do większości corocznych wydarzeń sprzedażowych Amazona, Big Spring Sale nie będzie skupiać się na subskrybentach Prime, co oznacza, że każdy może znaleźć dla siebie niesamowitą ofertę w ciągu tych 6 dni. Od 20 marca możesz robić zakupy na amazon.com/bigspringsale – każdego dnia sześciodniowego wydarzenia będą publikowane nowe oferty.

Mamy nadzieję, że tym razem pojawią się niesamowite oferty na urządzenia HomeKit, a także pewne promocje na najlepsze MacBooki, świetne oferty na AirPodsy i nie tylko. Takie wyprzedaże to jeden z najlepszych momentów na znalezienie najniższych cen na najbardziej pożądane urządzenia.

Chociaż nie potrzebujesz konta Prime, aby uzyskać oferty w ramach wyprzedaży, członkostwo premium Amazon oferuje inne korzyści. Jedną z naszych ulubionych opcji jest bezpłatna dostawa następnego dnia, dzięki której możesz otrzymać zakupy znacznie szybciej niż w przypadku standardowej opcji dostawy. Uzyskasz także dostęp do Amazon Prime Video, usługi Amazon do transmisji strumieniowej telewizji i filmów. Zapewni Ci także dostęp do niektórych ekskluzywnych wydarzeń Amazon, takich jak Amazon Prime Day, który odbywa się w dalszej części roku.

Kategorie zakupowe w sklepie Amazon

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon