Oferta na kartę w T-Mobile z 5200 GB ekstra przez rok w nowej odsłonie kampanii

Wystartowała nowa odsłona kampanii reklamowej „Moc gigabajtów, która przyciąga!”, promującej ofertę na kartę w T-Mobile z 5200 GB ekstra przez rok.

Moc gigabajtów, która przyciąga! Startuje nowa odsłona kampanii T-Mobile promującej ofertę na kartę z 5200 GB ekstra przez rok (marzec 2024 r.)

W nowej odsłonie kampanii T-Mobile operator proponuję użytkownikom usług prepaid nawet 5200 GB ekstra przez rok z ofertą GO! L za 45 zł co 30 dni plus 400 GB na początek! A wszystko to z opcją korzystania z błyskawicznej sieci 5G Bardziej. Oferta, która łączy i pozwala sięgnąć po więcej – właśnie tak prezentuje się nowa propozycja dla użytkowników T-Mobile na kartę. Wraz z ogromną prędkością sieci 5G Bardziej i nie mniej imponującym zapasem 5200 GB ekstra (z ofertą 45 zł co 30 dni 12 x 400 GB plus 400 GB na początek) mogą oni realizować tysiące planów i celów.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Starter T-Mobile za 10 zł w Żabce i nawet 5200 GB przez rok

Kampania promująca ofertę obecna jest w przestrzeni miejskiej już od początku marca 2024 roku. Teraz została ona wzbogacona o kolejne środki przekazu, w tym materiały online, kampanię w kinach, social mediach, a także 30-sekundowy spot telewizyjny, który w kolejnej fazie emitowany będzie w skrócone, 15-sekundowej wersji.

Spot ten pokazuje prawdziwą moc magentowej sieci, która nie tylko łączy, wtedy gdy jest potrzeba dostępu do szybkiego internetu czy kontaktu z bliską osobą, ale też towarzyszy klientom w tych momentach życia, w których chcą chociaż przez chwilę być offline, by móc doświadczać więcej z tego, co oferuje życie. W jaki sposób? Udostępniając w aplikacji „Mój T-Mobile” mnóstwo atrakcyjnych ofert znanych i lubianych marek, m.in. zniżki na bilety do kin, czy zniżki na oferty w restauracjach.

W filmie zobaczyć możemy dziewczynę, która wykorzystuje łącze, by być bliżej ukochanej osoby. W tej historii technologia zbliża całkiem dosłownie, podkreślając tym samym, jak ważną pełni funkcję w naszej codzienności. Gdy para w końcu spotyka się „na żywo”, magentowa sieć wciąż im towarzyszy – już nie po to, by byli bliżej siebie, ale po to, by mogli jeszcze mocniej cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Poczuj moc gigabajtów

Chcesz poszerzyć swoje możliwości o 5200 GB? Nic prostszego! Wystarczy uruchomić pakiet GO! L za 45 zł co 30 dni. Zapewnia ona nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidną porcję 60 GB (30 GB w ramach oferty i 30 GB po doładowaniu).

A to nie koniec listy korzyści na start – klienci otrzymują bowiem także 200 GB na 30 dni za aktywację oferty, a dodatkowo 200 GB na 30 dni za udzielenie zgód marketingowych. Kolejne gigabajty czekają już w aplikacji „Mój T-Mobile”!

Wystarczy ją uruchomić, a następnie włączyć „Rok Internetu” i gotowe – teraz przez 12 miesięcy Twoje konto zasili dodatkowa moc 400 GB co miesiąc pod warunkiem posiadania aktywnej oferty GO! L. Łącznie do zgarnięcia jest nawet 5200 GB przez 365 dni (z ofertą 45 zł co 30 dni 12 x 400 GB plus 400 GB na początek)!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska