TIDAL uruchamia Circles – bezpieczną przestrzeń dla artystów

TIDAL stara się zamienić się w wygodny dom dla artystów uruchamiając Kręgi (Circles) w swoim serwisie streamingowym.

TIDAL Circles dla artystów (Kręgi w Tidal Artist Home)
TIDAL Circles dla artystów (Kręgi w Tidal Artist Home)

Kręgi (ang. Circles) to najnowsza nowa funkcja wprowadzona w serwisie muzycznym TIDAL – to forum między artystami, które umożliwia im omawianie swoich doświadczeń zawodowych i nawiązywanie kontaktów, a także prowadzenia dyskusji na temat poruszania się w branży muzycznej. Chociaż nie jest to dostępne dla wszystkich, TIDAL ogłosił, że zapewnia wybranym artystom wcześniejszy dostęp do kręgów, które są dostępne w TIDAL Artist Home.

➔ CZYTAJ TEż: Spotify dodało teledyski do aplikacji w 11 krajach

Według TIDALA Circles są bezpieczne, więc jeśli jesteś artystą szukającym wskazówek lub spostrzeżeń od kolegów z branży, którzy mogli mieć podobne doświadczenia zawodowe, może to być właściwa przestrzeń dla Ciebie.

Jeśli interesują Cię kręgi, możesz zacząć z nich korzystać bezpośrednio w TIDAL Artist Home, gdzie możesz także przeglądać dyskusje na stronie głównej, a także zgłębiać kluczowe tematy za pomocą funkcji wyszukiwania.

TIDAL potwierdził również, że tylko zweryfikowani artyści w TIDAL Artist Home będą mogli brać udział w rozmowach. Co więcej, artyści, którzy mają dostęp do Circles TIDALA, mają możliwość publikowania wpisów publicznie na forach lub anonimowo, aby zapewnić artystom bezpieczną przestrzeń.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TIDAl | PhoneArena