„Pokémon Horyzonty: Seria” od dziś na platformie Netflix!

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że już dziś rozpocznie się w Polsce emisja długo oczekiwanego serialu „Pokémon Horyzonty: Seria”, wyłącznie na platformie Netflix. 

„Pokémon Horyzonty: Seria” (Netflix, 2024)

Serial animowany Pokémon Horyzonty: Seria (tyt. oryg. Pokémon Horizons: The Series )ma swoją premierę już dziś na platformie Netflix. Śledząc nieznaną nigdy dotąd historię, fani będą towarzyszyć dwójce bohaterów – Liko i Royowi oraz ich Pokémonom-partnerom, Sprigatito i Fuecoco, gdy wyruszą oni na pełne akcji przygody, spotkają sympatyczne postaci, takie jak Friede i Kapitan Pikachu, a także odkryją tajemnice świata Pokémonów. 

Streszczenie „Pokémon Horyzonty: Seria”: 

W szerokim świecie Pokémonów rozpoczyna się nowa przygoda! Po przybyciu do Akademii Indigo, dziewczyna o imieniu Liko otrzymuje swojego pierwszego Pokémona-partnera – Sprigatito. Wkrótce okazuje się jednak, że jest ścigana przez Pionierów, tajemniczą grupę zdeterminowaną, by przechwycić jej naszyjnik.

➔ ZOBACZ TEŻ: Nowy sezon Pokémon GO: Świat cudów od 1 marca 2024 roku!

Liko nie jest jednak sama, ponieważ Friede, Kapitan Pikachu oraz inni Wojownicy Elektroakcji oferują jej ochronę na pokładzie swojego statku powietrznego. W tym samym czasie chłopak o imieniu Roy marzy, by zostać Trenerem Pokémonów, nieświadomy tajemnicy, jakie skrywa posiadany przez niego Starożytny Poké Ball.

Co odkryją Liko, Roy i Wojownicy Elektroakcji, gdy rozpoczną podróż ku nowym horyzontom? 

Więcej informacji na temat Pokémon Horyzonty: Seria można znaleźć na oficjalnej stronie serii: horizons.pokemon.com.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pokémon Company International