Nowy sezon Pokémon GO: Świat cudów od 1 marca 2024 roku!

Niantic zaprasza wszystkich Trenerów do wzięcia udziału w nowym sezonie Pokémon GO: Świat Cudów, który startuje już 1 marca 2024 roku.

Nowy sezon Pokémon GO: Świat cudów od 1 marca 2024 roku!

Na graczy czekają m.in. nowe badania, bilety i naklejki, kolejne Community Days, nagrody za długodystansowe spacery i udział w Party Play, a także dodatkowe darmowe Raid Passy. Nie zabraknie nowych Pokémonów do odkrycia, jak Ultra Bestia Poipole czy ogniowy Charcadet. 14. sezon Pokémon GO: Świat cudów (World of Wonders) startuje 1 marca od godz. 10:00 i potrwa do 1 czerwca do godz. 10. Sezony to unikalne okresy, które przynoszą ze sobą różnorodne nowości, takie jak premierowe pojawienia się Pokémonów, specjalne wydarzenia oraz całą gamę niespodzianek, wszystkie skupione wokół wspólnego tematu. 

Co Nowego w 14 sezonie PGO? Poznajcie Poipole – Pokémona trujący kolec! 

W 14. sezonie Pokémon GO na graczy czekać będzie trujący Pokémon – Ultra Bestia Poipole, która przybyła z odległego miejsca do naszego świata. Pokémon jest główną gwiazdą zwiastunu nowego sezonu.

Sprawdź też: Niantic i Reality Crisis wydają nową grę „Rodney Mullen’s SKATRIX”

Wydarzenia Community Days

Przygotujcie kalendarze! Oto daty wydarzeń Community Day w sezonie Pokémon GO: Świat cudów: 16 marca, 20 kwietnia oraz 19 maja. Dodatkowo 7 kwietnia odbędzie się Community Day Classic. Wydarzenie to pozwala spotkać Pokémony, które pojawiały się podczas Dni Społeczności w poprzednich latach.

The Wonder Ticket

Na zaangażowanych graczy czeka Wonder Ticket, który zapewni dostęp do nowego, trzyczęściowego doświadczenia, w ramach którego będzie można spotkać Pokémony, zdobyć nowy przedmiot dla swojego awatara oraz odblokować sezonowy Timed Research. 

Rajdy: warto grać z przyjaciółmi!

  • Zwiększona moc w Rajdach: Trenerzy mogą spodziewać się zwiększonej siły obrażeń zadawanych przez Pokémony podczas rajdów z przyjaciółmi (Party Play).
  • Darmowy Raid Pass: Codziennie jeden dodatkowy darmowy Raid Pass za zakręcenie dyskami Gymów.
  • Więcej XP za Rajdy: Zwiększone doświadczenie (XP) za pokonanie jedno- i trzygwiazdkowych najazdów, w tym Shadow Raids.
  • Shadow Raids: Jedno- i trzygwiazdkowe Shadow Rajdy będą dostępne każdego dnia. Z kolei pięciogwiazdkowe będą odbywać się przeważnie w soboty i niedziele. Spotkamy w nich Shadow Raikou, Shadow Enteia oraz Shadow Suicune! To będzie też pierwsza okazja na spotkanie odmian Shiny tych gatunków.

Special i Field Research

Nowy sezon to nowe wyzwania w ramach Special Research. Dostępne będą już od 10:00 w piątek, 1 marca 2024 roku. W trakcie sezonu odblokowane będą kolejne części wyzwań. Z kolei ukończenie Field Research w sezonie Pokémon GO: Świat cudów odblokuje spotkania w ramach Research Breakthrough z jednym z następujących Pokémonów: Hisuian Sneasel*, Furfrou*, Goomy*, Sandygast, Jangmo-o, Dubwool.

*Możliwe jest spotkanie wersji błyszczącej!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic