Zmiany w pakietach Telewizji od Orange w marcu 2024 roku

Operator ogłosił modyfikację oferty i dorzuca kolejne kanały telewizyjne – sprawdź nowości w Telewizji od Orange od marca 2024 roku

telewizja od Orange: fragment menu TV i dekoder 4K

Do Pakietu Optymalnego dołączono kanał Alfa TVP HD na 572 pozycji dekodera. Kanał DIZI zastąpiliśmy kanałem Novelas+ na 251 pozycji dekodera. Kanały TVP 3 oraz TVP Republika są już dostępne w HD. Pakiet Eleven wzbogaciliśmy o kanał Eleven 4 na 123 pozycji dekodera.

➔ ZOBACZ TEŻ: Światłowód i TV z Netflixem w Play już od 50 zł!

Alfa TVP jest kanałem  wyspecjalizowany ze względu na odbiorcę, skierowany głównie do dzieci i młodzieży w wieku 10 – 16 lat.  Program pełni funkcje w zakresie edukacji i rozrywki dla nastolatków. Łącznie służą one  stworzeniu zaufanej i bezpiecznej przestrzeni dla tych odbiorców przez zapewnienie im w sposób linearny dostępu do treści bez nadmiernej przemocy, a jednocześnie dopasowanych do potrzeb i zainteresowań nastolatków  służących odkrywaniu i rozwijaniu pasji, kształtowaniu relacji, i funkcjonowaniu w grupie, sprzyjających postawom prozdrowotnym, radości życia i dzielenia się z innymi, z uwzględnieniem rozrywki, zabaw, gier, sportu i relaksu. Kluczowe gatunki: film i serial animowany, film i serial fabularny, audycje edukacyjne, audycje rozrywkowe.

Buck to 15-minutowy serial telewizyjny, w którym związek Eliasa i Bucka jest kluczowy. W tej historii śledzimy niepozornego i niepewnego Eliasa, który zmaga się z życiem jako nastolatek. Jego ulubioną rozrywką jest gra komputerowa, w której jego dowódca, bohater cyfrowy, Buck, nigdy go nie zawodzi. Kiedy gra, nie musi martwić się o swoje dwie starsze siostry, Laurę i Hanne, samotną matkę, łobuza Dylana, nową szkołę i świat. W jego pokoju nikt go nie krzywdzi. Aż pewnego dnia Buck stanie obok jego łóżka. Odtąd nic nie jest takie, jak przedtem!

Endlings osadzony 20 lat w przyszłości to inspirująca historia czwórki nastolatków w rodzinie zastępczej, którzy odkrywają, że nie są sami we wszechświecie, mimo że czasami może się wydawać, że są. Tuko jest sama. Po śmierci swojego partnera Tuko zostaje ostatnim istniejącym słoniem co biolodzy nazywają Endling. Jej ostateczny status przywołuje na Ziemię tajemniczego Obcego, który wyrusza w międzygalaktyczną wyprawę, by ocalić ostatniego przedstawiciela niemal wymarłego gatunku. Po zabraniu Tuko statek Obcego działa nieprawidłowo i wysyła go na kurs awaryjny z farmą, na której mieszkają Julia, Johnny, Tabby i Finn. Przed rozbiciem Obcy wypuszcza całą swoją kosmiczną kolekcję na pola i dzikie tereny otaczające posiadłość. Rozpoczyna się pełna akcji misja zmieniająca życie, której celem jest odzyskanie tych fantastycznych stworzeń, zanim zrobi to lokalna policja, dozorca Tuko lub tajemniczy przemysłowiec.

Emocje, Polska 2022 – program, w którym poruszane są ważne tematy dotyczące sfery emocjonalnej dzieci i nastolatków. Psychiatrzy, psycholodzy pomagają młodym ludziom zdefiniować najważniejsze pytania, opisać nurtujące ich problemy, ale przede wszystkim wskazują skuteczne sposoby i narzędzia do ich rozwiązania.

Wzruszające seriale na Novelas+

Kanał Novelas+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny, 7 dni w tygodniu. O przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki. Pasma tygodniowe i weekendowe z ulubionymi serialami, to ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie!

Serial Dzika miłość, jest jednym z największych brazylijskich hitów ostatnich lat. W obsadzie znaleźli się najbardziej popularni aktorzy z telenowel. Co do fabuły: Joventino, jeden z największych rolników w okolicy, znika bez śladu i porzuca swojego syna, José Leôncio. Pięć lat później podczas podróży do Rio de Janeiro José Leôncio zakochuje się i poślubia Madeleine. Oboje przeprowadzają się do Pantanalu, gdzie rodzi się ich syn, Jove. Madeleine tęskni za życiem w mieście i nie akceptuje losu samotności, jaki towarzyszy byciu żoną rolnika.

Serial Imperium kłamstw – losy skromnego policjanta i dziewczyny z zamożnej rodziny przecinają się w chwili niespodziewanej tragedii. Ich najbliżsi zostają ofiarami tajemniczego morderstwa. Pogrożoną w rozpaczy parę połączą wspólna walka o odkrycie prawdy na temat zbrodni oraz gorące uczucie.

Serial Za głosem serca .W miasteczku Agua Azul, Campeche, żyje młoda kobieta o „dobrej pozycji społecznej” o imieniu Montserrat, która zakochuje się, w pochodzącym z biednej rodziny, kapralu policji José Luisie. Jednak matka Montserrat, Graciela zrobi wszystko, aby rozdzielić zakochanych i uchronić rodzinę przed widmem bankructwa. uwspółcześniona i rozpisana na 197 odcinków wersja dobrze znanej telenoweli “Prawdziwa miłość” z Adelą Noriegą i Fernandem Colungą.

Kanały Eleven dla fanów sportów

ELEVEN SPORTS to wydarzenia sportowe na najwyższym poziomie. Na antenach kanałów ELEVEN SPORTS można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata: hiszpańskiej LALIGA EA SPORTS*, włoskiej Serie A Made in Italy, francuskiej Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal i belgijskiej Jupiler Pro League, a także prestiżowe rozgrywki pucharowe: angielski The Emirates FA Cup i niemiecki DFB-Pokal. Transmitowany jest również doroczny turniej o Superpuchar Hiszpanii (Supercopa de España).

Stacja posiada też atrakcyjną ofertę dla fanów sportów motorowych, na którą składają się m.in. spotkania PGE Ekstraligi*, uznawanej za najlepszą ligę żużlową świata. W nadawanych przez nią kanałach premium, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych, można oglądać również programy przygotowywane lokalnie.

Ważnym punktem ramówki są programy studyjne własnej produkcji, m.in. Eleven Gol Live. Wszystkie kanały ELEVEN SPORTS nadawane są 24 godziny na dobę, w jakości HD, a Eleven Sports 1 jest dostępny również w 4K.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Biuro prasowe Orange