Światłowód i TV z Netflixem w Play już od 50 zł!

Operator komórkowy Play ogłosił nową promocję na pakiety internetu światłowodowego i telewizji do domu z dostępem do serwisu Netflix w cenie abonamentu!

Światłowód + TV + Netflix w Play

W marcu Play wprowadza pakiety rozrywki w atrakcyjnych cenach – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50 zł miesięcznie, a także bogatą ofertę telewizji dla domu. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują stabilnego łącza internetowego oraz bogatej oferty telewizyjnej.

Zobacz też: W Play przekażesz dane do umowy za pomocą aplikacji mObywatel

Światłowód od Play operator proponuje z kilkoma wariantami prędkości internetu, aby klienci mogli wybrać opcję dopasowaną do własnych potrzeb. Każda z nich pozwoli na płynne surfowanie po sieci, zaczynając od prędkości do 300 Mb/s już od 50 zł miesięcznie, po rabatach dla klientów Play, z Netflix w cenie abonamentu.

Na najbardziej wymagających użytkowników czeka łącze o prędkości aż do 5 Gb/s dzięki któremu będą mogli korzystać z wielu urządzeń i aplikacji jednocześnie, szybko pobierać duże pliki, oglądać filmy w jakości 4K czy grać online.

Cennik internetu światłowodowego z Netflixem dla obecnych klientów Play

Cennik internetu dla obecnych klientów Play
Cennik internetu dla obecnych klientów Play

Cennik internetu światłowodowego z Netflixem dla nowych klientów Play

Cennik internetu dla nowych klientów Play
Cennik internetu dla nowych klientów Play

Opłata dodatkowa do abonamentu +5 zł/mies. za wypożyczenie routera, od 1. miesiąca przez cały okres umowy. Abonament po rabatach: 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe, po okresie zobowiązania wzrośnie o 10 zł/mies., a po każdych kolejnych 12 okresach rozliczeniowych – o 5 zł/mies.  Dostęp do Netflix dotyczy wyłącznie Planu Podstawowego. Oferta światłowodu od Play dostępna na wybranych obszarach. Podana liczba kanałów uwzględnia też programy, które nie są elementem umowy i mogą zostać wycofane w trakcie jej trwania.Korzystanie z Telewizji Play wymaga dostępu do internetu. Niektóre programy są dostępne wyłącznie za pośrednictwem internetu od Play.

Wielbiciele filmowych i serialowych emocji na pewno docenią fakt, że w ramach powyższych ofert zyskują  dostęp do serwisu Netflix na cały okres umowy z możliwością oglądania bez ograniczeń na telefonie, tablecie, laptopie i telewizorze, także w trybie offline.

Operator przygotował także propozycję dla wszystkich, którzy oferty superszybkiego światłowodu z Netflix w cenie abonamentu chcą połączyć z bogactwem różnorodnych kanałów w nowoczesnej telewizji Play. W zależności od wybranej opcji, dostępnych jest nawet 197 kanałów, w tym Filmbox, Cinemax, Eleven Sports, a także Viaplay Medium i Canal+ Seriale i Filmy w cenie abonamentu. To szeroki wachlarz telewizyjnej rozrywki dla domu, w którym każdy fan filmów, seriali czy sportowych emocji znajdzie coś dla siebie.

Cennik internetu światłowodowego z TV i Netflixem dla obecnych klientów Play

Cennik internetu światłowodowego z TV i  Netflixem dla obecnych klientów Play
Cennik internetu światłowodowego z TV i Netflixem dla obecnych klientów Play

Cennik internetu światłowodowego z TV i Netflixem dla nowych klientów Play

Cennik internetu światłowodowego z TV i Netflixem dla nowych klientów Play
Cennik internetu światłowodowego z TV i Netflixem dla nowych klientów Play

Opłata dodatkowa do abonamentu +5 zł/mies. za wypożyczenie routera, od 1. miesiąca przez cały okres umowy. Abonament po rabatach: 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe (odrębne dla umowy na każdą usługę), po okresie zobowiązania wzrośnie o 10 zł/mies. za internet i 10 zł/mies. za telewizję, a po każdych kolejnych 12 okresach rozliczeniowych – o 5 zł/mies. za internet i 5 zł/mies. za telewizję. Cena uwzględnia rabat 20 zł za łączenie usługi internetu i telewizji oraz dodatkowy rabat 20 zł/mies. dla abonentów usług komórkowych Play z abonamentem powyżej 25 zł/mies. po rabatach za zgody w wybranych ofertach, wymaga utrzymania takiej umowy.   Jedna umowa uprawnia do jednego rabatu, na koncie abonenckim możliwy jeden rabat. Dostęp do Netflix dotyczy wyłącznie Planu Podstawowego. Viaplay Medium dostępne tylko do czerwca 2025 r. ELEVEN SPORTS dostępny tylko do końca 2025 r. Oferta światłowodu od Play dostępna na wybranych obszarach. Podana liczba kanałów uwzględnia też programy, które nie są elementem umowy i mogą zostać wycofane w trakcie jej trwania. Korzystanie z Telewizji Play wymaga dostępu do internetu. Niektóre programy są dostępne wyłącznie za pośrednictwem internetu od Play. Możliwość oglądania do 7 dni po emisji dostępna dla wybranych kanałów. Liczba godzin nagrań jest ograniczona. Obraz w jakości 4K HDR dostępny wyłącznie w odpowiednich telewizorach i na wybranych kanałach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play