Wtyczka smart TRETAKT już dostępna w Ikei

Wtyczka TRETAKT firmy Ikea pozwala na podłączenie lampy, ekspresu do kawy czy innych urządzeń gospodarstwa domowego i sterowanie nimi zdalnie za pomocą pilota, czujnika ruchu albo inteligentnej bramki.

Wtyczka smart TRETAKT od IKEA (2024)

Za pomocą inteligentnej wtyczki TRETAKT, dostępnej w sklepie Ikea, można zamienić dowolną lampę lub mniejsze urządzenie, które już posiadasz, w inteligentny produkt. Dzięki niej można wyjść z domu ze spokojną głową, wiedząc, że ekspres do kawy, lampa i inne urządzenia są wyłączone. Aplikacja IKEA Home Smart pozwala włączać i wyłączać gniazdka w dowolnym momencie, a także planować ustawienia za pomocą timerów połączonych z innymi inteligentnymi produktami.

➔ ZOBACZ TEŻ: Smart taśma LED ORMANÄS już w sklepie IKEA

Do włączania i wyłączania wtyczki można użyć aplikacji IKEA Home smart, pilota albo czujnika ruchu. Z jednym pilotem lub jednym czujnikiem ruchu można połączyć maksymalnie dziesięć wtyczek. Łącząc ten produkt z inteligentną bramką DIRIGERA możemy nim sterować razem z innymi inteligentnymi produktami w aplikacji IKEA Home smart. Tę wtyczkę można również podłączyć do bramki TRÅDFRI.

Produkt należy do gamy inteligentnych artykułów do domu, dostępnych w asortymencie sklepu IKEA. Jeśli chcemy korzystać z asystenta głosowego, można połączyć się z Amazon Alexa, Apple Home lub Google Home poprzez integrację w aplikacji IKEA Home smart.

Wtyczka smart TRETAKT od IKEA i aplikacja Ikea Smart Home
Wtyczka smart TRETAKT od IKEA i aplikacja Ikea Smart Home

Podłączona wtyczka nie blokuje innych gniazdek. Na produkcie znajduje się fizyczny przycisk włączania i wyłączania. Obecnie produkt można kupić w fizycznym sklepie za 29,99 zł, ale z pewnością wkrótce pojawi się dostępny przycisk zamawiania także na stronie produktu w sklepie internetowym.

Wtyczka/gniazdko smart TRETAKT od IKEA i aplikacja Ikea Smart Home
Wtyczka/gniazdko smart TRETAKT od IKEA i aplikacja Ikea Smart Home

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IKEA