Plush na Kartę z kumulacją nawet 5300 GB

W Plushu na Kartę można liczyć na nowe korzyści i cieszyć się ogromną ilością danych – nawet 5300 GB – ale to jeszcze nie wszystko!

Plush na Kartę z kumulacją nawet 5300 GB

Plush sprawił, że wszystkie niewykorzystane gigabajty nie przepadają. To świetna wiadomość dla tych, którzy chcą korzystać z pakietów zgodnie z własnym rytmem życia. Użytkownicy cenią sobie elastyczność i niechętnie płacą za coś z czego nie korzystają w pełni. Plush doskonale to rozumie i dlatego reaguje na ich potrzeby oraz wychodzi naprzeciw nim, oferując korzystne zmiany oraz jeszcze większe paczki gigsów.

Kumulacja gigsów w Plushu

Nowa oferta umożliwia użytkownikom przenoszenie niewykorzystanych gigabajtów na kolejne miesiące. Oznacza to, że klienci Plush na Kartę nie tylko mają dostęp do dużej puli danych, ale także mogą je wykorzystać wtedy, kiedy im pasuje, bez obaw, że gigsy przepadną. Aby utrzymać możliwość kumulacji niewykorzystanych gigabajtów, należy jedynie zachować wybrany aktywny miesięczny pakiet z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu.

➔ ZOBACZ TEŻ: Aplikacja iPlus teraz w zupełnie nowej odsłonie

Nawet 5300 GB, które nie przepada

Plush przygotował przysłowiową wisienkę na torcie – nawet 5300 GB, które nie przepada. Dzięki promocji, zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą liczyć na dodatkowe paczki gigabajtów. Wystarczy utrzymać aktywny pakiet za min. 35 zł/mies., aby otrzymać dodatkowe 400 GB co 30 dni przez 12 miesięcy, co w sumie daje 4800 GB.

Dodatkowo, nowi użytkownicy Nowy Plush na Kartę mają okazję otrzymać bonusowe 500 GB na start. Wystarczy zakupić starter, doładować konto kwotą minimum 20 zł do 30 dni od aktywacji oraz wysłać SMS o treści ZGODA pod numer 80087. Łącznie – aż 5300 GB do wykorzystania. Wysłanie SMS-a oznacza wyrażenie zgód marketingowych. Doładowanie nie przepada, a środki mogą być wykorzystane na dowolne cele np. zakup pakietów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Plus