Aplikacja iPlus teraz w zupełnie nowej odsłonie

Aplikacja mobilna iPlus przeszła wielką metamorfozę – teraz ma nowoczesny design, który ułatwia nawigację po aplikacji, ale to nie koniec nowości!

Nowa aplikacja iPlus

Nowy, intuicyjny interfejs aplikacji iPlus zapewnia płynne i wygodne użytkowanie, sprawiając, że korzystanie z iPlusa staje się jeszcze bardziej przyjemne i intuicyjne. iPlus to aplikacja dająca kontrolę nad kontem abonenckim w sieci Plus. Dzięki niej można między innymi sprawdzić aktualne wyciągi, zrealizować płatności, zweryfikować stan pakietów lub włączyć nowe usługi. Dzięki aktualizacji użytkownicy mają dostęp do jeszcze większej liczby funkcji i ułatwień w zarządzaniu swoim kontem.

Zobacz też: W Plusie na Kartę GB się kumulują – nawet 5200 GB

Nowa aplikacja iPlus gwarantuje większy poziom bezpieczeństwa dzięki weryfikacji dwuskładnikowej przy pierwszym logowaniu na urządzeniu. Następnie użytkownik nie musi za każdym razem wpisywać swojego loginu i hasła, ponieważ nowy iPlus umożliwia logowanie m.in. za pomocą odcisku palca czy poprzez skan twarzy, jeżeli smartfon obsługuje taką funkcjonalność.

iPlus pozwala na podpięcie karty płatniczej i zarządzanie pakietami subskrypcyjnymi. Dzięki wprowadzonej zbiorczej płatności, można również opłacać rachunki dla kilku kont jedną szybką transakcją płatniczą.

Dzięki dostępowi do historii wpłat, rachunków i doładowań oraz pełnej kontroli nad bieżącym użyciem usług i pakietów, użytkownicy mogą monitorować swoje zużycie w czasie rzeczywistym. Czytelny i przejrzysty interface pozwala znaleźć wszystko to, czego potrzebują.

Nowy iPlus umożliwia czatowanie z obsługą klienta. Aplikacja pozwala także użytkownikom na bezpośrednie połączenie telefoniczne z konsultantem.

Ekrany i funkcje w nowej aplikacji iPlus
Ekrany i funkcje w nowej aplikacji iPlus

Warto zaktualizować aplikację iPlus już teraz i odkryć jej nowe możliwości, które sprawią, że zarządzanie kontem Plus.pl będzie jeszcze łatwiejsze. Aplikacja iPlus jest dostępna w sklepie App Store oraz  Google Play.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Plus