Spotify uruchamia plan z samymi audiobookami w USA

W Spotify można słuchać audiobooki, ale do tej pory nie było specjalnego planu. To się zmienia teraz wraz z wprowadzeniem nowego poziomu subskrypcji Audiobooks Access.

Audiobooks Spotify

Nowy plan Audiobooks Access kosztuje w STanach Zjednoczonych 9,99 USD i zapewnia dostęp do 15 godzin słuchania audiobooków w ciągu miesiąca. Może to brzmi świetnie, ale weźmy pod uwagę, że plan Spotify Premium kosztuje tylko 1 dolara więcej za 10,99 dolarów i zapewnia także 15 godzin słuchania audiobooków, ale poza tym użytkownicy mają dostęp do całego katalogu muzyki i podcastów wolnych od reklam – to zaleta, której brakuje w poziomie dostępu dla książek audio.

Sprawdź też: „Muzyczna Wróżba” w Spotify muzykę Ci puści

Jeśli użytkownicy chcą cieszyć się muzyką bez reklam i słuchać audiobooków, to wybranie planu Premium wydaje się oczywistym wyborem. Ale być może znajdą się tacy, którzy czekali na plan obejmujący wyłącznie audiobooki…

Audiobooks Spotify
Audiobooki w Spotify

Spotify twierdzi, że od czasu wprowadzenia audiobooków w wersji Premium zaobserwowano „o 45% wzrost liczby bezpłatnych użytkowników, którzy każdego dnia wyszukują treści audiobooków i wchodzą z nimi w interakcję”. I to spowodowało uruchomienie specjalnej subskrypcji.

Plan subskrypcji Audiobooks Access Spotify (USA)
Plan subskrypcji Audiobooks Access Spotify (USA)

Poziom dostępu do książek audio jest obecnie dostępny tylko w USA. Katalog audiobooków Spotify obejmuje ponad 200 000 tytułów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Spotify For the Record