Oglądaj w Televio kanały Viasat za darmo przez cały miesiąc

Telewizja internetowa Televio udostępnia w marcu 2024 roku w ramach pakietu BASIC dodatkowe kanały dokumentalne.

kanały Viasat za darmo przez cały miesiąc w televio

Televio przygotowało wiosenny prezent dla subskrybentów pakietu BASIC, którzy w marcu znajdą w swojej ofercie 3 nowe kanały dokumentalne – Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature. Stacje tradycyjnie dostępne są wyłącznie w ofercie FAMILY i PREMIUM. Pakiet można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc. Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych kanałów bezpłatnie przez cały miesiąc. W ramówce stacji znajdują się wysokiej jakości programy dokumentalne o różnej tematyce.

Zobacz też: Nowe funkcje w aplikacji Televio na Androida!

Viasat Explore to pulsujący świat akcji i przygód. Na kanale znaleźć można porywające historie bohaterów z całego świata, realizujących swoje pasje i marzenia. W ramówce dostępne są takie produkcje jak „Australijscy poszukiwacze złota” czy „Niezwykłe linie kolejowe”.

Viasat History otwiera drzwi do fascynującej przeszłości. Stacja oferuje precyzyjnie dobrane programy historyczne, które zaskakują, uczą i poszerzają horyzonty. Na antenie można obecnie oglądać między innymi „Tajemnice mumii”, „Planetę skarbów” lub „Tajne bronie II wojny światowej”.  

Viasat Nature to urzekający świat dzikiej przyrody. Tu natura jest na pierwszym miejscu. Stacja prezentuje inspirujące programy dokumentalne o zwierzętach i środowisku naturalnym. W ramówce znajdują się takie tytuły jak „Egipt: dolina wielorybów” lub „Nowa Zelandia: wyspy mityczne”.

Kanały dokumentalne zostały już dodane do pakietu BASIC, a widzowie mogą odtwarzać je do końca marca, korzystając przy tym z dodatkowych funkcji, jak opcja oglądania audycji wstecz lub możliwość nagrywania programów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio