Nowe funkcje w aplikacji Televio na Androida!

W zaktualizowanej aplikacji Televio na Android TV możesz teraz dodawać programy do ulubionych i korzystać z ulepszonej listy kanałów.

Ekran z listą kanałów w aplikacji Televio na Android TV
Ekran z listą kanałów w aplikacji Televio na Android TV

Telewizja internetowa Televio otrzymała kolejną aktualizacją aplikacji dla urządzeń z systemem Android TV. Wprowadzono nowe funkcje i ulepszenia. Użytkownicy mogą już dodawać programy do ulubionych i jeszcze szybciej przeglądać listę kanałów. Osoby, które na co dzień korzystają z Televio na telewizorach z systemem Android TV, mogły już zauważyć już nowe funkcje w usłudze na swoich smart TV.

Pierwszą nowością, o której warto wspomnieć, jest możliwość oznaczania audycji telewizyjnych jako ulubione. Od teraz widzowie mogą jednym kliknięciem dodawać filmy, seriale i programy do ulubionych, dzięki temu treści te będą jeszcze łatwiej dostępne. Wystarczy wejść w szczegóły audycji, która nas interesuje i kliknąć Dodaj do ulubionych. Zaznaczone w ten sposób programy będą wyświetlane na ekranie głównym w sekcji Ulubione programy.

Nowa funkcja jest na razie dostępna w aplikacji Televio dla telewizorów z systemem Android TV i w przeglądarkach internetowych na stronie Televio.

Kolejną nowością w aplikacji na Android TV jest opcja sortowania kanałów, która w znaczny sposób usprawni nawigację po dostępnych stacjach telewizyjnych. Po przejściu do zakładki Telewizja użytkownicy zobaczą nowy widok listy kanałów, które będą podzielone tematycznie. Rozwiązanie to pozwoli w szybki i prosty sposób wyszukać interesujące nas treści.

Funkcja dostępna jest jedynie w aplikacji na Android TV, ale niedługo pojawi się również w aplikacjach na inne urządzenia.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio