„Muzyczna Wróżba” w Spotify muzykę Ci puści

Spotify uruchomiło zabawną funkcję „Muzyczna Wróżba”, która pozwala przewidywać przyszłość i nie tylko… taki horoskop stworzony dzięki muzyce.

Muzyczna Wróżba (Song Psychic) Spotify
Muzyczna Wróżba (Song Psychic) Spotify

Serwis streamingowy Spotify udostępnił zupełnie nową funkcję o nazwie Muzyczna Wróżba (ang. Song Psychic). Ta eteryczna nowa opcja, z obszary parapsychologii i muzyki, ma oferować „kosmiczne wskazówki” opakowane w zabawne wrażenia muzyczne. Życie jest pełne małych tajemnic i czasami najzabawniejszym sposobem na rozwiązanie ich jest skorzystanie z odrobiny kosmicznego przewodnictwa. Spotify jest gotowe zabrać Cię w podróż ku oświeceniu dzięki Muzycznej Wróżbie – nowemu, mistycznemu doświadczeniu muzycznemu.

Przeczytaj też: Playlista Spotify Fresh Finds Polska zaowocowała w 2023 roku niemal 1,5 mln muzycznych odkryć

Pytania nie są w pełni otwarte, ale ta funkcja pozwala wybrać jeden z dziewięciu różnych tematów, a następnie wybrać z listy wstępnie wypełnione pytania. Tę funkcję można porównać do Magic-8 Ball, który odpowiada piosenką.

Oto jak uzyskać dostęp do Muzycznej Wróżby i czego się po niej spodziewać

  • Wejdź na spotify.com/MuzycznaWrozba lub spotify.com/songpsychic na swoim urządzeniu mobilnym.
  • Wybierz temat: Szkoła, Styl, jedzenie, Miłość, Kariera, Ja, Moja przyszłość, Przyjaciele i rodzina oraz Największe tajemnice życia lub pozwól Muzycznej Wróżbie odczytać Twoje myśli i wybrać temat.
  • Zadaj swoje pytanie. Możesz wybierać spośród wielu wstępnie wypełnionych pytań, takich jak „Czy powinienem wybrać się na tę randkę?”, „Czy powinienem zarezerwować wakacje?”, A nawet „Co powinienem zjeść na lunch?”
  • Poczekaj na swoją przyszłość. Po wybraniu pytania wyświetli się ekran kontemplacji, a Muzyczna Wróżba znajdzie idealną piosenkę, która odpowie na Twoje pytanie.
  • Posłuchaj i udostępnij. Gdy pojawi się odpowiedź, możesz odsłuchać utworu w Spotify, zadać kolejne pytanie i podzielić się wynikami w mediach społecznościowych.
Muzyczna Wróżba w Spotify

Spotify twierdzi również, że użytkownicy na całym świecie utworzyli na platformie prawie 250.000 „playlist związanych z parapsychologią”. Oto sześć najlepszych utworów z tych playlist:

Co myślisz? Czy nowa funkcja brzmi ciekawie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Spotify