Czy poradzisz sobie na niebezpiecznych polach golfowych w „Par for the Dungeon”?

Twój kochany psiak został uprowadzony! Wciel się w dzielną piłeczkę golfową imieniem Cal i uratuj swojego przyjaciela, przechodząc przez urocze poziomy w Par for the Dungeon.

Par for the Dungeon

Niszcz przeciwników, by odblokować każdy dołek, i wykorzystaj sprytne zagrania oraz świetne bronie, by dotrzeć do celu w jak najmniejszej liczbie uderzeń. Zejdź poniżej par, by odblokować fantastyczne kostiumy, ale pamiętaj, że celem jest uratowanie pieska! Aby przejść każdy poziom, przydadzą się dobre oko i talent do główkowania.

Sprawdź: „Tomb Raider Reloaded” – nowa gra mobilna dostępna na iOS-a i Androida

Spodoba Ci się szukanie ciekawych sposobów na rozprawianie się z wrogami. Wykorzystaj przełącznik na torach, by przeciwnik rozbił się o ścianę, albo złap go za pomocą haka z liną i rozwal na kawałki, śmigając przez rzekę, której nie da się przebyć inaczej. 

Szukaj możliwości eliminacji wrogów za pomocą broni, bo korzystanie z kul ognia czy bomb nie liczy się jako uderzenie. I nie zapomnij, że strzały rykoszetują, podobnie jak Twoja piłeczka. Spróbuj odbić jedną od ściany, by uruchomić znajdujący się daleko przycisk.

 Studio Sleeping Giant z Toronto założyła szóstka znajomych ze studiów, którzy czasem korzystali z członkostwa rodziców, by spędzać weekendy na polach golfowych. Jak sami mówią, większość z nich fatalnie gra w golfa. (Ale my uważamy, że z pełnymi łamigłówek grami o golfie radzą sobie świetnie!)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store