Utrzymaj trawniki w nieskazitelnym stanie w grze „Mowing Mazes”

Gdzie trawy nie trzeba malować na zielono? W Mowing Mazes — a na dodatek ciągle tam rośnie!

Mowing Mazes

Wskakuj na kosiarkę i przemierzaj niewielkie labirynty, by przystrzyc każdy skrawek bujnego trawnika. Śmigaj przez tunele, wyskakuj z ramp i ulepszaj swoją maszynę (oraz strój), rozwiązując po drodze setki odprężających łamigłówek. Zaplanuj swoją trasę i zadbaj o wygląd trawników.

Lubisz gry logiczne? Musisz sprawdzić także: Wyrusz na pełną sztuki przygodę z The Forever Labyrinth

W grze Mowing Mazes podobają Ci się ekscentryczne postacie, które spotkasz na swojej drodze, takie jak dr Amber Croft — historyczkę badającą tajemniczy labirynt Evermaze, w którym tkwisz — lub Edwarda — księgowego, który zamierza otworzyć butik (możesz wpaść do niego po modne fatałaszki!).

Trafił Ci się klucz? Możesz użyć określonej liczby ruchów, by dotrzeć do bocznej bramy, zanim ta się zamknie. Bez paniki — jeśli nie zdążysz, klucz ponownie pojawi się na swoim miejscu. Możesz spróbować jeszcze raz!

Ekrany z gry „Mowing Mazes”
Ekrany z gry „Mowing Mazes”

Firma Protostar z siedzibą w Brisbane w Australii składa się z siódemki twórców, którzy w jakiś sposób zajmują się ogrodnictwem (nawet jeśli chodzi tylko o opiekę nad kwiatkiem na biurku). Mowing Mazes to druga z kolei gra studia, której motywem przewodnim jest koszenie. Pierwszą była It’s Literally Just Mowing.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store