Playlista „Grane na okrągło” w Apple Music

Serwis Apple Music dodał w swojej aplikacji użytkownikom nową, codziennie aktualizowany składankę „Grane na okrągło — miks”.

Apple Music: Grane na okrągło — miks

Muzyczny serwis streamingowy Apple Music udostępnił dziś nową spersonalizowaną listę odtwarzania Grane na okrągło — miks (ang. Heavy Rotation — mix) w sekcji Specjalnie dla Ciebie (ang. Made for You). Na playliście znajdują się utwory, których często słuchasz, a miks to świetny sposób, aby posłuchać ostatnio polubionych utworów. Ta lista utworów jest aktualizowana codziennie.

Może Cię zaciekawić też: Apple Music Replay z miesięcznymi powtórkami

To pierwszy miks w Apple Music, który będzie codziennie odświeżany. Poprzednie wersje miksów, takie jak Ulubione czy Nowa Muzyka, są aktualizowane co tydzień w odpowiednie dni. Na liście Specjalnie dla Ciebie znajdują się też playlisty następujących miksów: Przypływ energii, Chillout i Przyjaciele.

Aby posłuchać utworów z nowej playlisty Grane na okrągło – miks, otwórz aplikację Muzyka na swoim urządzeniu. Przejdź do sekcji Słuchaj (zakładka na stronie głównej Apple Music) i przewiń w dół do sekcji Specjalnie dla Ciebie. W tej sekcji pojawi się pomarańczowo-żółta karta Grane na okrągło – miks. Stuknij w nią, aby wyświetlić polecane przez nią utwory i zacznij słuchać.

To trochę dziwne, ponieważ istnieją teraz trzy różne algorytmicznie generowane listy odtwarzania Twoich ulubionych. Masz swoją osobistą stację w Stacje dla Ciebie, miks Ulubione, a teraz miks Grane na okrągło. Chociaż utwory się pokrywają, różnica w przypadku miksu Grane na okrągło polega na tym, że wydaje się być bardziej skupiona na muzyce słuchanej mniej więcej w ciągu ostatniego miesiąca.

Apple Music: Grane na okrągło — miks
Apple Music: Grane na okrągło — miks

Miks Grane na okrągło to najnowszy dodatek z serii ciągłych ulepszeń muzycznej usługi strumieniowego przesyłania muzyki Apple Msic. Na początku tego miesiąca Apple wypuściło na Walentynki dwie nowe stacje o tematyce miłosnej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | 9To5Mac