Apple Music Replay z miesięcznymi powtórkami

Nowa funkcja Replay w Apple Music pozawala teraz sprawdzić najczęściej słuchane utwory w usłudze za ostatnie miesiące.

Apple Music Replay według miesiąca

Firma Apple udostępniła wczoraj miesięczną wersję Apple Music Replay, umożliwiającą subskrybentom częstsze przeglądanie statystyk dotyczących ich nawyków słuchania. Do tej pory można było sprawdzić playlistę Replay za miniony rok, teraz, można to także zrobić dla minionych miesięcy, począwszy od stycznia 2024 roku. Warunkiem jest oczywiście korzystanie z usługo w danym miesiącu.

Nowy wariant ‌Apple Music‌ Replay oferuje bardziej szczegółową wersję pełnej, corocznej usługi ‌Apple Music‌ Replay oferowanej pod koniec roku, która pozwala na retrospektywne spojrzenie na cały rok korzystania z muzyki przez użytkownika.

Miesięczna wersja tej funkcji pokazuje całkowitą liczbę minut słuchania w poprzednim miesiącu oraz najczęściej słuchanych artystów, utwory i albumy, a także miesięczne kamienie milowe. Dane te są archiwizowane i nadal można je przeglądać w późniejszym terminie, dzięki czemu użytkownicy mogą przeglądać powtórki z poprzednich miesięcy.

Tę funkcję można wyświetlić pod adresem replay.music.apple.com i można z niej korzystać wyłącznie w przeglądarce internetowej. W przeciwieństwie do wersji rocznej, miesięczna wersja ‌Apple Music‌ Replay nie jest dostarczana z dołączoną listą odtwarzania, którą można dodać do biblioteki użytkownika lub do zbioru najlepszych fragmentów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Engadget | Apple