Weź udział w XVII edycji konferencji o marketingu i AI — I ​​❤ Marketing & Technology 2024

Od 16 do 18 kwietnia 2024 w Warszawie odbędzie się XVII edycja największej konferencji marketingowej w Polsce – I ​​❤ Marketing & Technology. Marketerki i marketerzy z całego kraju spotkają się ponownie stacjonarnie w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy. 

7. edycja konferencji o marketingu i AI — I ​​❤ Marketing & Technology 2024

Wydarzenie zgromadzi około 1500 uczestników, którzy będą mieli okazję posłuchać 36. wystąpień. I ❤ Marketing & Technology w kwietniu 2024 roku to dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy prelegent ma na przekazanie cennych wskazówek jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne.

Zobacz też: Największa konferencja o marketingu i AI w Polsce już w październiku!

Prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których występujący odpowiedzą na pytania uczestników.

Konferencja została podzielona na trzy ścieżki tematyczne:

  • 16 kwietnia – I ❤ social media
  • 17 kwietnia – I ❤ marketing
  • 18 kwietnia – I ❤ AI 

Uczestnicy mają do wyboru bilet na jeden dzień eventu lub wejściówkę 3-dniową – dzięki temu mają szansę na dopasowanie tematyki wystąpień do swoich potrzeb i preferencji. Co więcej, program swojego wyjazdu mogą dopełnić szkoleniami, które organizowane są w tym samym tygodniu, a mianowicie:

  • 15 kwietnia – Social Media Manager
  • 16 kwietnia – AI w marketingu
  • 17 kwietnia – Jak tworzyć teksty, które sprzedają 
  • 18 kwietnia – Influencer Marketing

A co z wymianą doświadczeń? Osoby liczące na żywy networking na pewno nie poczują się zawiedzione. Zaletą konferencji jest również to, że spotykają się na niej przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, jak i agencji marketingowych, dzięki czemu wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie ilovemkt.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

informacja organizatora | patronat medialny