Lady Gaga zajechała Cybertruckiem po jedzonko!

Międzynarodowa gwiazda popu Stefani „Lady Gaga” Germanotta została w tym tygodniu przyłapana w lokalnej restauracji Whole Foods w Cybertrucku Tesli.

Lady Gaga zajechała Cybertruckiem po jedzenie do Whole Food
Lady Gaga i Cybertruck pod Whole Food

Nie jest jasne, czy Cybertruck należy do Lady Gagi, czy do jej długoletniego chłopaka, przedsiębiorcy Michaela Polansky’ego. Zdjęcia pokazują, jak wsiadała do auta od strony pasażera, co sugeruje, że nie prowadziła. Użytkownicy serwisu X, dawniej Twittera, byli zaskoczeni dziwacznie wyglądającym samochodem. „Ten samochód wygląda jak śmieciarka” – odpowiedział jeden z użytkowników. „Och, ona jest bogata, BOGATA” – napisał inny użytkownik, odnosząc się do wysokiej ceny auta.

Zobacz także: Zegarek Future Warrior OLED inspirowany Cybertruckiem

Sama wzmianka o tym donośnym wydarzeniu podkreśla ogrom szumu, jaki wywołał ten kontrowersyjny samochód Tesli. W zeszłym miesiącu przyłapano gwiazdę muzyki pop i producenta Pharrella Williamsa jadącego Cybertruckiem do sklepu Louis Vuitton w Miami, ale musiał go porzucić po komicznie nieudanym parkowaniu równoległym.

Niezwykle polaryzujący społeczność Cybertruck Tesli spotkał się z bardzo mieszanymi recenzjami, kiedy w końcu zaczął trafiać do klientów pod koniec ubiegłego roku, począwszy od niezbyt spektakularnego asortymentu, a skończywszy na obudowie ze stali nierdzewnej, która wydawała się już korodować.

Ale jego egzotyczny design, unikalny, wielokątny kształt maski, również wyraźnie przyciągnął wiele uwagi, czyniąc z niego symbol statusu dla tych, którzy mieli wystarczającą siłę przebicia, aby dostać go w swoje ręce wcześniej – jak Teslarati zauważył w zeszłym miesiącu, Williams był pierwszą gwiazdą widzianą jak prowadzi ten unikalny pojazdu po jego wypuszczeniu.

Lady Gaga jest kolejną osobistością popkultury na rosnącej liście gwiazd, które przyłapano w Cybertrucku. Do tej pory odnotowano między innymi założyciela Reddita Alexisa Ohaniana i jego żonę, legendę tenisa Serenę Williams.

Z czysto marketingowego punktu widzenia priorytetowe traktowanie celebrytów przy wprowadzaniu pojazdu na rynek ma mnóstwo sensu. To niewątpliwie ważna część strategii Tesli.

Poza tym, czy zardzewiałe panele boczne i rozczarowująca wydajność baterii naprawdę mają znaczenie, gdy Lady Gaga jeździ Cybertruckiem do Whole Foods?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: BGR | Pop Crave
ikona z napisem „WOW” wykorzystana we wpisie pochodzi z Depositphotos