Zapowiedź filmu dokumentalnego o Lady Gadze

Film dokumentalny o znanej gwieździe muzyki pop pod tytłume „Gaga: Five foot two” zadebiutuje 22 września w serwisie Netflix.

Gaga: Five Foot Two - Netflix (film dokumentalny)

Tak: „Paranoja, strach, ból ciała, lęki”. Głos Lady Gagi trzęsie się, gdy opisuje to, z czym ma do czynienia na co dzień. W wywiadzie z Zane’em Lowem z Beats 1, nieumyślnie wyznacza scenariusz tego, co subskrybenci Netflix zobaczą podczas oglądania najnowszego filmu dokumentalnego zatytułowanego „Gaga: Five Foot Two”.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Gaga Chromatica Ball” od 26 maja w HBO Max

Występ podczas  półfinałów Super Bowl w tym roku był wielkim spektaklem, a flota potentatów z napędem Intela troiła się aby oświetlić niebo. Ale demony Stefani Joanny Angeliny Germanotty walczyły w tajemnicy przed (i po), aby spektakl mógł być bardziej imponujący niż trzęsienie ziemi.

W opisie filmu czytamy: Przyjrzyj się życiu słynnej prowokatorki, Lady Gagi, która wydaje nowy album, przygotowuje się do występu podczas meczu Super Bowl i mierzy się z osobistymi problemami.

Intymny wgląd w życie Lady Gagi dostępny będzie od 22 września 2017 roku w serwisie Netflix, ale już teraz możesz obejrzeć zapowiedź tego, co znajdzie się w filmie dokumentalnym.


➔ Gdzie oglądać film „Gaga: Five foot two” online na VOD?

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Engadget via Netflix Original: Gaga: Five Foot Two