„Morderca z internetu” na Crime+Investigation Polsat

Od 14 lutego 2024 roku na Crime+Investigation Polsat można oglądać nowy program „Morderca z internetu” – pamiętaj, nigdy nie wisz kto jest po drugiej stronie monitora!

„Morderca z internetu” na Crime+Investigation Polsat

Oszuści internetowi zwykle zdobywają zaufanie czułymi listami i obietnicami – ostrzega Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. Nowy serial dokumentalny „Morderca z internetu na Crime+Investigation Polska to nie tylko historie o randkach czy romansach mających swój początek w sieci, lecz także o pokusie zarobienia pieniędzy czy zdradzie partnera.

Zobacz też: Kolejna odsłona rządowej kampanii podpowiada: jak ustrzec się przed oszustami w internecie!

Seria „Morderca z internetu” jest emitowana od 14 lutego 2024 roku o godz. 20:00 na Crime+Investigation Polsat. Emisje zaplanowano od poniedziałku do piątku.

Program opowiada o znajomościach internetowych, które zakończyły się tragicznie. To nie tylko historie o randkach czy romansach mających swój początek w sieci, lecz także o pokusie zarobienia pieniędzy czy zdradzie partnera.

Program opatrzony jest wypowiedziami ekspertów specjalizujących się w psychologii sądowej czy obronie w sprawach karnych. W produkcji wypowiadają się także autor bestsellerów New York Timesa, emerytowany funkcjonariusz organów ścigania, influencer mający prawie milion obserwujących i agent tajnych służb, który chronił prezydenta Baracka Obamę, George’a Busha i Donalda Trumpa.

Crime+Investigation Polsat we współpracy z Centralnym Biurem Zwalczania Cyberprzestępczości przygotował też krótkie poradniki, jak nie dać się oszukać w sieci:

Zachowaj ostrożność w internecie - porady
Zachowaj ostrożność w internecie – porady

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Crime+Investigation Polsat