Zegarek Future Warrior OLED inspirowany Cybertruckiem

Ten przyciągający wzrok zegarek, który odważnie podkreśla swoją konstrukcję i użyte materiały, może być fajnym prezentem dla kogoś, kto szczególnie kocha zegarki.

Zegarek cyfrowy Future Warrior OLED firmy Benly Design

Ultrafuturystyczny Cybertruck Tesli inspirował już twórców kamperów, pick-upów i namiotów, znacznie wyprzedzając swoje czasy pod względem projektu i wyglądu, teraz poruszył świat horologii. Cyfrowy zegarek Future Warrior OLED firmy Benly Design, posiadający ten sam charakterystyczny geometryczny kształt i mocny metaliczny akcent, ucieleśnia poczucie chłodu i futuryzmu. Już na pierwszy rzut oka kształt zegarka oddaje wizerunek Cybertrucka, uosabiając jego wyjątkowość. Fajny wygląd i motoryzacyjny styl zegarka sprawiają, że jest to pożądany gadżet.

Zegarek Benly Design kosztuje 110 dolarów, co jest całkiem przystępną ceną ze względu na jego absolutną wyjątkowość, w której wyświetlacz zegarka jest podzielony na dwie części w obudowie ze stopu cynku. Dolna połowa zawiera panel OLED skierowany w stronę użytkownika, a górna część zawiera widoczną płytkę drukowaną z podświetleniem LED.

Kątowy cyfrowy wyświetlacz OLED to sprytna modyfikacja konstrukcyjna, która pozwala użytkownikowi zobaczyć godzinę bez skręcania nadgarstka. Wyświetlacz wybudza się po podniesieniu ręki, dzięki czemu patrzenie na aktualną godzinę jest wygodne, bez konieczności klikania przycisku lub dotykania wyświetlacza.

Ten rzucający się w oczy zegarek elektroniczny z ładnym, widocznym podświetlanym wyświetlaczem OLED może być Twoim towarzyszem na co dzień, w przeciwieństwie do inteligentnych zegarków zasilanych bateriami lub ich ręcznie nakręcanych odpowiedników. Future Warrior nie wymaga zasilania do codziennego ładowania, jest wyposażony w panel słoneczny, dzięki któremu może działać bezawaryjnie przez lata.

Zegarek cyfrowy Future Warrior OLED
Zegarek cyfrowy Future Warrior OLED firmy Benly Design

Uzupełnieniem prostokątnej obudowy zegarka ze stopu cynku jest dołączony pasek z piaskowanej stali nierdzewnej z zapięciem na klamrę. Koperta zegarka ma grubość 19 mm i szerokość 39,9 mm. Dzięki tym pomiarom zegarek jest idealnie dopasowany również do mniejszych nadgarstków i oprócz funkcji czasu ma także opcje: 12/24H, stoper, alarm, temperaturę, wilgotność, datę i dzień.

Zegarek Benly Design inspirowany Cybertruckiem jest wodoodporny do 30 m. Z tego względu nadaje się do pływania w płytkiej wodzie lub podczas prysznica.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Benly Design | Yanko Design