„Śleboda” pierwsza lokalna produkcja od SkyShowtime

Serialowa adaptacja docenionego przez krytyków kryminału „Śleboda” to pierwsza zamówiona lokalnie produkcja SkyShowtime Original, stworzona z myślą o polskiej publiczności.

Fragment okładki książki „Śleboda” Małgorzaty i Michała Kuźmińskich, Wydawnictwo Dolnośląskie
Fragment okładki książki „Śleboda” Małgorzaty i Michała Kuźmińskich, Wydawnictwo Dolnośląskie

Serwis streamingowy SkyShowtime ogłosił dziś swój pierwszy zamówiony autorski projekt programowy w Polsce. Zapowiedziana produkcja SkyShowtime Original zatytułowana Śleboda – adaptacja powieści kryminalnej – będzie oznaczać rozwój usług transmisji strumieniowej oryginałów wyprodukowanych lokalnie w ramach ciągłego zaangażowania firmy w zapewnianie ekskluzywnych seriali, które skierowane są do lokalnej publiczności na wszystkich rynkach.

Zobacz też: Pierwszy zwiastun serialu „Warszawianka” od SkyShowtime

Śleboda, polski serial oparty na pierwszej części docenionej przez krytyków serii kryminałów Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego wyprodukowany zostanie przez Magdalenę Szwedkowicz (Forgotten Love) i wyreżyserowany przez Michała Gazdę (The Pack, Forgotten Love) .

Dyrektor ds. treści SkyShowtime, Kai Finke, powiedział: „Po niecałym roku od uruchomienia naszej usługi w Europie Środkowo-Wschodniej z radością ogłaszam, że uruchamiamy nasz pierwszy polski serial autorski pt. Śleboda. Tym serialem zaznaczamy nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie naszym członkom wysokiej jakości lokalnej rozrywki”.

SkyShowtime wypuściło w 2023 roku 10 oryginalnych produkcji – to pierwszy rok działalności – a jak dotąd w 2024 roku ogłosiło kolejne cztery autorskie seriale.

Dalsze szczegóły dotyczące serialu zostaną podane w późniejszym terminie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime