W Orange Flex gigabajtowa promocja potrwa do końca lutego!

Orange Flex przygotował atrakcyjną promocję dla nowych klientów oraz walentynkową akcję dla obecnych – dowiedz się, co można zyskać?

Orange Flex (I LOVE FLEX)

Od 12 do 29 lutego 2024 roku nowi użytkownicy Orange Flex mogą liczyć na podwojenie gigabajtów w wybranym planie aż przez 3 miesiące. Natomiast obecni klienci Flexa mogą przesyłać sobie gigabajty w środę 14 lutego, aby zostać za to nagrodzonym walentynkowymi paczkami internetu.

Każdy, kto pierwszy raz dołączy do Orange Flex w okresie od 12 a 29 lutego 2024 roku z kodem ILOVEFLEX, przez 3 miesiące otrzyma dodatkowo drugie tyle GB, ile zawiera plan wybrany podczas aktywacji:

  • w Planie 30 GB – 3 ✕ 30 GB (90 GB za darmo)
  • w Planie 45 GB – 3 ✕ 45 GB (135 GB za darmo)
  • w Planie 80 GB – 3 ✕ 80 GB (240 GB za darmo)
  • w Planie 150 GB – 3 ✕ 150 GB (450 GB za darmo)

Przeczytaj też: W Orange Flex przekażesz numer przez aplikację!

Promocyjne gigabajty będą do odbioru w zakładce Klub Flex w aplikacji. Szczegóły dotyczące promki znajdziesz w regulaminie „I LOVE FLEX” na stronie Orange Flex.

Promocja dla obecnych klientów tylko w Walentynki

Operator przygotował także specjalną niespodziankę dla obecnych użytkowników Orange Flex. Zachęca do zabawy z bliskimi, którzy także mają Orange Flex, i proponuje przesłać im… walentynkę w postaci gigabajtów. Każdy, kto w środę 14 lutego 2024 roku prześle chociaż 1 GB, następnego dnia dostanie ekstra aż 14 GB. Dodatkowy pakiet będzie aktywny przez 7 dni. Aby odebrać promocyjne GB, trzeba dołączyć do Klubu Flex.

Dowiedz się dlaczego Orange Flex to ekologiczna oferta komórkowa?

W ramach swojego konta można dodać nawet pięć numerów np. dla dziecka, partnera lub partnerki, rodziców czy dziadków. Więcej, jak to działa przeczytasz na stronie Orange Flex.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska