Oto brzoskwiniowa Nokia G22 So Peach od HMD Global

Nokia G22 została uznana za jedną z najlepszych innowacji 2023 roku (wg magazynu TIME). Teraz ten model wraca przybierając kolor roku 2024.

Nokia G22 So Peach

Przedstawiciele generacji Z przywiązują ogromną wagę do ochrony środowiska, a co za tym idzie – chcą używać sprzętu, który jest stworzony, by służyć przez wiele lat, a dodatkowo wpisującym się w trend FYI (Fix it yourself – napraw sam). Dlatego HMD idzie z duchem czasu i tworzy modele telefonów w technologii 4G i 5G, dając użytkownikom możliwość naprawy urządzenia w domu (statystycznie co czwarty smartfon sprzedawany w Europie miał opcję naprawy w domu, co pokazuje z jak dużym trendem mamy do czynienia). A to pięć największych zalet Nokia G22 So Peach:

Bateria

Nokia G22 działa nawet trzy dni na jednym ładowaniu,a bateria zachowuje ponad 80% pierwotnej pojemności po 800 pełnych cyklach ładowania.

Bonus: Baterie się wyczerpują, to normalne. Ale w telefonie Nokia G22 można wymienić na nową i dalej działać.

Zobacz też: Nokia 3310 z obsługą 5G i smartfony HMD

Więcej muzyki

Dzięki funkcjom OZO Playback i Audio Boost zyskasz lepszą jakość dźwięku i basu, a oraz większą głośność.

Doskonały aparat

W tym przedziale cenowym tylny aparat 50 MP robi wrażenie. Dzięki wielu różnym trybom fotografowania, można uchwycić najlepsze momenty dnia. Dodatkowo tryb nocny pozwoli też zrobić świetne zdjęcia po zmroku.

Design

Telefon wygląda świetnie, a przy tym jest przyjazny dla domowego budżetu. Dzięki opcji Quick Fix można go w łatwy i przyjemny sposób naprawić, wymieniając baterię, ekran i port ładowania. To właśnie dzięki tej opcji magazyn TIME umieścił Nokia G22 na liście najlepszych innowacji 2023 roku.

Gwarancja

Nokia G22 jest objęta 3-letnią gwarancją, co daje użytkownikom pewność i spokój użytkowania.

Nokia G22 była pierwszym naprawialnym smartfonem. Później na rynek weszła Nokia G42 5G. Te modele pokazują, do czego HMD chce dążyć jako firma. Chce by jej telefony były przystępne cenowo, stylowe i posiadające opcję samodzielnej naprawy.

Nokia G22 So Peach
Nokia G22 So Peach

Nokia G22 jest dostępna w cenie: 699 zł, w wersji pamięci 4/128.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HMD Global