Światowa premiera Xiaomi 14 Ultra już 25 lutego!

Xiaomi w końcu potwierdziło oficjalną datę globalnej premiery swojego flagowego urządzenia z aparatem Xiaomi 14 Ultra.

Xiaomi 14 Ultra - zapowiedź premiery na 25 lutego 2024 r.

Rywal Galaxy S24 Ultra, czyli Xiaomi 14 Ultra zadebiutuje na całym świecie 25 lutego 2024 roku i oczekuje się, że dołączą do niego Xiaomi 14, Xiaomi 14 Pro i potencjalnie nowy tablet. Po miesiącach plotek Xiaomi w końcu oficjalnie potwierdziło rychłą premierę swojego wiodącego w tym roku urządzenia premium. Na firmowym koncie na Twitterze udostępniono wpis, wielki debiut Xiaomi 14 Ultra planowany jest jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 25 lutego.

Zobacz też: Xiaomi HyperOS (z nowym logo) ma być dostępny na ponad 100 urządzeniach

Podobnie jak w przypadku zeszłorocznego Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 14 Ultra będzie dostępny na całym świecie. Nie wszystkie szczegóły dotyczące flagowego telefonu są znane, ale krążą plotki, że tylny aparat będzie wyposażony w poczwórny aparat o rozdzielczości 50 MP, z 1-calowym Sony LYT900 w roli głównej.

Aparaty są oczywiście głównym tematem Xiaomi 14 Ultra – czego dowodem jest zwiastun „Lens to Legend” – a flagowiec ma kontynuować współpracę Xiaomi z niemiecką firmą Leica w zakresie przetwarzania obrazu.

Chociaż Xiaomi 14 Ultra zadebiutuje na całym świecie 25 lutego – prawdopodobnie wraz z urządzeniami takimi jak serie Xiaomi 14, Xiaomi 14, Pro i Pad 7 – obecne plotki wydają się wskazywać, że flagowy telefon będzie powszechnie dostępny dopiero pod koniec marca.

Kiedy jednak pojawi się na półkach sklepowych, oczekuje się, że jego cena będzie odpowiadała jego standardowi, a sugerowana sugerowana cena detaliczna będzie wynosić około 1499 euro.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xiaomi | Notebookcheck