Samsung Galaxy Ring niespodziewanie pojawił się w aplikacji Good Lock

Na liście urządzeń w aplikacji mobilnej Good Lock wymieniono już nowy produkt Galaxy Ring firmy Samsung, który dopiero ma pojawić się w tym roku.

Galaxy ring na liście urządzeń w aplikacji Google Lock
Galaxy ring na liście urządzeń w aplikacji Google Lock

Podczas niedawnego wydarzenia Unpacked firma Samsung nie tylko zaprezentowała najnowszą flagową serię Galaxy S24, ale także zapowiedziała nowy dodatek do swoich inteligentnych urządzeń – Galaxy Ring. Wspominając o premierze jeszcze w tym roku, gigant technologiczny nie podał wielu szczegółów na temat nadchodzącego urządzenia, ale jasne jest, że firma już przygotowuje się do oficjalnej premiery.

Użytkownik Reddita (za pośrednictwem SamMobile) zauważył, że aplikacja Good Lock zawiera już Galaxy Ring na liście urządzeń, umożliwiając użytkownikom wyświetlanie stanu baterii na widżecie. Ta wygodna funkcja upraszcza proces sprawdzania stanu baterii wszystkich podłączonych urządzeń.

Chociaż Galaxy Ring nie został jeszcze oficjalnie wprowadzony na rynek, a zatem nie jest obecnie w posiadaniu nikogo, Samsung najwyraźniej wprowadził niezbędne aktualizacje aplikacji Good Lock, aby zapewnić obsługę widżetów, gdy Galaxy Ring zostanie ostatecznie wydany jeszcze w tym roku.

Oficjalna data premiery nie została jeszcze potwierdzona. Jednak według poprzednich plotek inteligentny pierścień Samsung Galaxy Ring może zostać zaprezentowany albo w trzecim kwartale 2024 roku, albo w pierwszym kwartale 2025 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i pierścień będzie gotowy do masowej produkcji, istnieje możliwość, że zostanie zaprezentowany podczas kolejnego wydarzenia Samsung Unpacked, gdzie mają zadebiutować Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6.

Jak na razie szczegóły dotyczące funkcji Galaxy Ring również są skąpe. Oczekuje się jednak, że będzie wyposażony w takie funkcje, jak monitorowanie tętna/saturacji (SpO₂), śledzenie snu i śledzenie treningu. Ponadto prawdopodobnie synchronizuje dane z Samsung Health. Samsung może nawet sprzedawać Galaxy Ring jako akcesorium do Galaxy Watcha, oferując bardziej zaawansowane funkcje monitorowania stanu zdrowia.

Zgodnie z tym, co do tej pory słyszeliśmy, Galaxy Ring może być dostępny w trzech wykończeniach i aż w 13 rozmiarach, a przy tym ma być superlekki. Ponieważ premiera jest coraz bliżej, wkrótce poznamy więcej szczegółów, więc bądźcie czujni!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung | Phone Arena