Samsung tworzy inteligentny pierścień Galaxy Ring

Samsung zakończył wydarzenie Unpacked zapowiedzią przedstawiającą nowy inteligentny pierścień Galaxy Ring.

Samsung Galaxy Ring (teaser)

Podczas wczorajszego wydarzenia Unpacked Samsung ogłosił, że pracuje nad inteligentnym pierścieniem. Pierścień, nazwany Galaxy Ring, został zapowiedziany na samym końcu prezentacji Unpacked, a firma krótko określiła go jako „potężne i dostępne” urządzenie zapewniające zdrowie i dobre samopoczucie.

Poza krótkim filmem pokazującym, jak wygląda Galaxy Ring, Samsung nie podzielił się zbyt wieloma informacjami na temat pierścienia. Firma nie podała na przykład, kiedy urządzenie pojawi się na rynku ani ile będzie kosztować.

Ale być może nie jest zbyt zaskakujące, że Samsung wskakuje do… ringu. Istniała potencjalna wskazówka, że Galaxy Ring wkrótce się pojawi: w zeszłym roku doniesiono, że Samsung złożył patent na inteligentny pierścień, który będzie oferował EKG i inteligentne sterowanie domem.

Biorąc pod uwagę skupienie się firmy na funkcjach sztucznej inteligencji w nowych smartfonach Galaxy S24 firmy Samsung, domyślam się, że Samsung w pewnym momencie zaprezentuje także niektóre narzędzia oparte na sztucznej inteligencji dla Galaxy Ring. Mamy nadzieję, że Samsung nie będzie czekał zbyt długo, aby udostępnić więcej informacji na ten temat.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Samsung | The Verge