Tytuły na Apple Vision Pro zaczęły pojawiać się w aplikacji Apple TV

W aplikacji Apple TV zaczęły pojawiać się seriale immersyjne w rozdzielczości 8K firmy Apple, choć do ich obejrzenia potrzebny jest Apple Vision Pro.

Materiały „Apple Immersive” w Apple TV+ dla Apple Vision Pro
Materiały „Apple Immersive” w Apple TV+ dla Apple Vision Pro

Premiera nowego urządzenia Apple Vision Pro do rzeczywistości mieszanej i tzw. operacji przestrzennych odbędzie się w piątek 2 lutego 2024 roku a w usługach Apple’a zaczynają pojawiać się materiały dla nowych użytkowników. Aplikacja Apple TV pokazywała już w bibliotece oznaki tytułów 3D, ale teraz pojawiły się wrażenia immersyjne.

Sprawdź także: Tak mógłby wyglądać Netflix na Apple Vision Pro

Wyszukanie terminu „immersive” w amerykańskiej wersji Apple TV+ spowoduje wyświetlenie czterech tytułów w tej publikacji. Klikając w tytuły, można przeczytać więcej informacji, ale nie są dostępne żadne zwiastuny ani widoczna zawartość.

Wśród tytułów znajdują się: Wild Life, Adventure, Prehistoric Planet Immersive (pol. Prehistoryczna planeta), oraz Alicia Keys Rehearsal Room.

Apple Immersive: Wild Life

W dniu premiery dostępny będzie jeden odcinek Wild Life zatytułowany Rhinos. W tym odcinku widzowie poznają największy na świecie rezerwat nosorożców.

W materiale poznamy najbardziej charyzmatyczne stworzenia na świecie i odkryjemy, co czyni je wyjątkowymi, dzięki ekspertom, którzy znają je najlepiej.

Apple Immersive: Wild Life (Apple TV+)
Apple Immersive: Wild Life (Apple TV+)

Apple Immersive: Adventure

W dniu premiery dostępny będzie jeden odcinek Adventure zatytułowany Highlining. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak Faith Dickey przemierza kanion na linie.

Dołączymy do pionierów sportowców, którzy podejmują inspirujące wyzwania w najbardziej spektakularnych lokalizacjach na świecie.

Apple Immersive: Adventure (Apple TV+)
Apple Immersive: Adventure (Apple TV+)

Apple Immersive: Prehistoric Planet immersive

W dniu premiery dostępny będzie jeden odcinek Prehistoric Planet Immersive zatytułowany Pterosaur Beach. Opowiada o kolonii pterozaurów u wybrzeży oceanu.

Przeniesiemy się w świat codziennego życia dinozaurów i będziemy śledzić zmagania i triumfy tych majestatycznych zwierząt wśród spektakularnej scenerii.

Apple Immersive: Prehistoric Planet Immersive (Apple TV+)
Apple Immersive: Prehistoric Planet Immersive (Apple TV+)

Apple Immersive: Alicia Keys Rehearsal Room

Materiał imersyjny Alicia Keys Rehearsal Room pozwala widzom przyjrzeć się z bliska studiu Alicii Keys. To krótki film trwający 20 minut.

Dzięki tej kameralnej sesji prób będziemy mogli podejrzeć proces twórczy zdobywczyni nagrody Grammy, podczas której usłyszymy jej hity „No One”, „If I Ain’t Got You” i „You Don’t Know My Name”.

Apple Immersive: Alicia Keys Rehearsal Room (Apple TV+)
Apple Immersive: Alicia Keys Rehearsal Room (Apple TV+)

Dodanie tych atrakcji do Up Next jest możliwe, ale nie pojawiają się one w głównym interfejsie Up Next. Apple prawdopodobnie nie pojawią się nigdzie poza aplikacją Apple TV na Apple Vision Pro .

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Apple Insider