Nowe oferty 5G Bardziej w T-Mobile!

Podczas dzisiejszej konferencji operator komórkowy T-Mobile Polska zaprezentował nowe oferty z 5G Bardziej dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Nielimitowany internet 5G w T-Mobile

Do Tej pory T-mobile oddało do dyspozycji klientów blisko 1500 stacji bazowych 5G Bardziej, a w najbliższych tygodniach udostępni ich łącznie ponad 2000. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie ofert, które pozwolą milionom klientów operatora korzystać z możliwości sieci nowej generacji. Oferty dostępne są w każdym segmencie usług: od T-Mobile na kartę, przez oferty MIX, po abonamenty, w tym biznesowe.

Internet mobilny w „Najsieci” przekroczył magiczną barierę 1 Gb/s, do tej pory spotykaną w ofertach FTTH. Co to oznacza w praktyce?

Doskonałą jakość streamingu, jeszcze łatwiejszy kontakt z bliskimi, rozrywkę na najlepszym poziomie i bez lagów oraz ogromny potencjał rozwoju dla biznesu. By móc w pełni cieszyć się możliwościami sieci 5G potrzebne są również oferty, które sprostają tak zawrotnym prędkościom.

Nielimitowane 5G Bardziej w prezencie nawet na 30 dni

By wspólnie świętować start nowej sieci, T-Mobile daje klientom możliwość skorzystania z prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do nielimitowanego internetu. Wystarczy do końca kwietnia aktywować tę usługą w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments – od tego momentu nawet przez 30 dni do dyspozycji klientów będzie doskonałej jakości nielimitowany internet 5G Bardziej.

Z tej możliwości korzystać mogą: klienci abonamentowi (z taryfą T), użytkownicy oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix) oraz klienci biznesowi (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet).

Testuj bez zobowiązań z eSIM

Dla klientów indywidualnych, którzy chcieliby sprawdzić moc 5G Bardziej istnieje również możliwość zamówienia testowego eSIM, dzięki któremu bez wychodzenia z domu mogą otrzymać bezpłatny, trzymiesięczny nielimitowany dostęp do sieci piątej generacji. Wystarczy tylko wejść na tę stronę i zamówić eSIM od T-Mobile!

Internet domowy pędzi w T-Mobile

Dzięki sieci 5G Bardziej już od 7 lutego 2024 roku T-Mobile zaoferuje klientom dostęp do internetu o szybkości nawet do 1 GB/s. To wszystko dzięki nowej odsłonie Internetu domowego BEZ LIMITU z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości dla wszystkich tych, którzy są w zasięgu nowej sieci. 

Cennik abonamentowy 5G Bardziej w T-Mobile (luty 2024)
Cennik abonamentowy 5G Bardziej w T-Mobile (luty 2024)

A dla tych, którzy muszą jeszcze nieco poczekać na uruchomienie kolejnych magentowych stacji bazowych 5G Bardziej, też mamy dobre wieści: przygotowano dla nich ofertę internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s. 

We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G, a ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną, które pozwolą klientom korzystać z wysokich prędkości, zaczynają się już od 135 złotych miesięcznie. Klienci posiadający już abonament w T-Mobile zapłacą za nie mniej – dla nich ceny zaczynają się od 115 zł na miesięcznie.

Pędzi nowe 5G Bardziej dla klientów abonamentowych – rabat nawet na 2 lata!

Wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) w T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G Bardziej bez dodatkowych opłat. Dla obecnych, jak i nowych abonentów sieci przygotowano również atrakcyjną, nielimitowaną ofertę, dzięki którym możliwości 5G Bardziej będą na wyciągnięcie ręki.

Cennik abonamenty 5G Bardziej dla klientów T-Mobile (luty 2024 r.)
Cennik abonamenty 5G Bardziej dla klientów T-Mobile ( luty 2024 r.)

I tak dokupując lub przenosząc kilka abonamentów w pakiecie umów w opcji „M Nielimitowana”, klienci mogą otrzymać nawet 24 miesiące za darmo na jeden z abonamentów. Zasada jest prosta, im więcej podpisanych umów, tym więcej darmowych miesięcy na jeden z abonamentów. Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie nawet przez 24 miesiące.

Dodatkowo, osoby przenoszące przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” otrzymają 3 miesiące abonamentu za darmo.

Abonament komórkowy w T-Mobile na 2 lata za darmo
Abonament komórkowy w T-Mobile na 2 lata za darmo

Z kolei obecni klienci mobilnych usług głosowych, którzy mają już jedną z taryf nielimitowanych, dokupując kolejny abonament w opcjach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Prepaid nabiera prędkości

Nie tylko użytkownicy ofert abonamentowych mogą doświadczyć niezwykłych prędkości – także klienci prepaid mogą liczyć na niesamowite przyspieszenie! Dostęp do 5G Bardziej zyskali bowiem użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych: klienci oferty na doładowania (T-Mobile  MIX), klienci Red Bull MOBILE, a także klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L.

A co z pozostałymi klientami T-Mobile na kartę oraz klientami oferty Heyah na kartę? Od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 roku także im operator automatycznie daje możliwość korzystania z 5G Bardziej!  

W T-Mobile również biznes przyspiesza z 5G Bardziej!

Sieć nowej generacji to także ogromne korzyści i jeszcze lepsze doświadczenia dla biznesu. Dlatego wszystkim klientom, którzy korzystają z oferty MagentaBIZNES z limitem prędkości, na 2 miesiące operator zdejmuje limity prędkości – tak, by lepiej mogli poczuć możliwości nowej sieci.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska