5G Bardziej. „Najsieć” już dostępna dla klientów T-Mobile!

Streaming w jeszcze wyższej rozdzielczości, rozrywka dostępna na wyciągnięcie ręki, jeszcze łatwiejszy kontakt z bliskimi, a dla biznesu niezwykłe możliwości cyfrowego rozwoju – to wszystko dzięki nowej, jeszcze szybszej sieci 5G w T-Mobile.

5G Bardziej – najsieć w T-Mobile Polska
5G Bardziej – najsieć w T-Mobile Polska

Operator komórkowy T-Mobile przyspiesza, przebijając magiczną barierę 1 Gb/s, aby klienci mogli cieszyć się doświadczeniami w najlepszej jakości. To wszystko dzięki 5G Bardziej – sieci stworzonej w oparciu o najlepszą technologię T-Mobile i pasmo 3,7 – 3,8 GHz, trzy razy pojemniejszej niż sieci poprzednich generacji.

Zobacz też: Pędzi Nowe: T-Mobile zapowiada 5G do 1 Gb/s!

Pełnią możliwości sieci 5G Bardziej mogą już cieszyć się pierwsi mieszkańcy Poznania, Piły, Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Łodzi, Kielc, Radomia, Częstochowy, Warszawy i wielu innych miejscowości w całym kraju, ale to dopiero początek.

Już w tej chwili sygnał sieci 5G Bardziej dociera do klientów T-Mobile za pośrednictwem 1448 stacji bazowych, a w ciągu najbliższych tygodni liczba stacji dostarczających klientom sygnał nowej sieci przekroczy 2000, obejmując ponad 26% populacji kraju.

Oferty 5G Bardziej dla wszystkich

Możliwość skorzystania z jakości 5G Bardziej otrzymają dziś klienci wszystkich aktualnych głosowych ofert abonamentowych w T-Mobile dla klientów indywidualnych. To samo dotyczy klientów ofert MagentaBIZNES oraz klientów ofert korporacyjnych. W każdym z tych planów operator oferuje bogate portfolio telefonów, tabletów i urządzeń sieciowych, przygotowanych na pełne wykorzystanie zalet sieci 5G.  

Dostęp do 5G Bardziej zyskają także klienci aktualnych ofert przedpłaconych: na doładowania (T-Mobile  MIX) oraz  Red Bull MOBILE, a także na kartę (oferty M, M+UA oraz L). Dodatkowo, przygotowano promocję, dzięki której od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 roku z dostępu do 5G Bardziej będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać wszyscy dotychczasowi klienci umów przedpłaconych (T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz T-Mobile MIX). 

Z 5G Bardziej mogą również korzystać klienci wybierający ofertę Internetu domowego – technologia ta jest dostępna w większości aktualnych ofert.

Mapa zasięgu sieci 5G Bardziej i harmonogram udostępniania dostępne są na stronie operatora: t-mobile.pl/c/mapa-zasiegu.

Jak zapowiada T-Mobile Polska – to dopiero początek! Już za chwilę zaprezentuje produkty, 
których stworzenie było możliwe właśnie dzięki najsieci 5G Bardziej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska