CMF Neckband Pro i Buds już wkrótce!

CMF by Nothing zapowiedziało dwa nowe produkty – Neckband Pro oraz Buds, które powinny pojawić się już wkrótce!

Zapowiedź CMF by Nothing Neckband Pro i Buds
Zapowiedź CMF by Nothing Neckband Pro i Buds

Marka CMF by Nothing zapowiada wydanie dwóch nowych produktów o nazwie Neckband Pro oraz Buds. Sądząc po nazwach będą to opaska audio na szyję (teraz wiemy, że to głośnik) oraz nowe słuchawki douszne. W zeszłym roku firma wydała trzy budżetowe akcesoria: Watch Pro, Buds Pro i zasilacz Power 65W GaN. W Polsce można kupić tylko słuchawki Buds Pro i smartwatch Watch Pro.

Obecnie niewiele wiadomo na temat wyglądu i specyfikacji nowych urządzeń Neckband Pro i Buds. CMF opublikowało tylko 3 grafiki zapowiadające nowe akcesoria, w tym jedną w formie rysunku technicznego Neckband Pro. Na stronie internetowej firmy można zostawić swój adres e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy nowe produkty będą dostępne.

Zapewne urządzenia będą dostępne najpierw w Indiach, a później pojawią się na pozostałych rynkach. POdobnie jak poprzednie produkty firmy, nowe modele będą zapewne także budżetowymi gadżetami, które charakteryzować będzie minimalistyczny i estetyczny design, z którego zasłynęły poprzednie.

Biorąc pod uwagę, ze w portfolio firmy są już słuchawki Buds Pro, nowy model CMF Buds może być jeszcze tańszą wersją słuchawek (za mniej niż 200 zł), lub zupełnie innym produktem, ale także z niższej półki.

Schemat CMF by Nothing Neckband Pro
Schemat CMF by Nothing Neckband Pro

O wszystkich szczegółach na temat CMF Neckband Pro oraz CMF Buds dowiemy się zapewne w najbliższych dniach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CMF by Nothing