CMF Watch Pro i Buds Pro można już zamawiać w Polsce

Smartwatch Watch Pro i słuchawki Buds Pro od CMF by Nothing od dzisiaj można zamawiać także w Polsce, a dostawa to ok. 3 dni robocze.

CMF by Nothing: Watch Pro i Buds Pro dostępne w sklepie Amazon
CMF by Nothing: Watch Pro i Buds Pro dostępne w sklepie Amazon

Zgodnie z zapowiedzią w polskim sklepie Amazon ruszyła już sprzedaż zegarków CMF Watch Pro oraz słuchawek CMF Buds Pro. Do tej pory widniały one jako produkty w przedsprzedaży z nieznaną data dostawy. Teraz wiemy, że zamawiając je w dniu premiery jest szansa na dostawę jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia – w czwartek 21 grudnia 2023 roku.

Wciąż nie ma dostępnej ładowarki GaN 65W, można kupić słuchawki CMF Buds Pro oraz smartwatch CMF Watch Pro. Słuchawki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, białym i pomarańczowym kolorze. Smartwatch CMF Watch Pro można wybierać spośród dwóch wersji ciemnoszary i pomarańczowy – choć ten ostatni model jest aktualnie niedostępny.

Dostępność produktów CMF by Nothing można sprawdzić na stronie sklepu w serwisie Amazon.pl. Na oficjalnej stronie internetowej CMF by Nothing, po wybraniu polskiej lokalizacji, wciąż nie znajdujemy linków ani adresów sklepów, w których można kupić te urządzenia.

Słuchawki bezprzewodowe CMF by Nothing Buds Pro z ANC 45 dB, technologią Ultra Bass, dostosowywalnym dynamicznym basem, odpornością na pył i wodę IP54, mikrofonami 6HD i baterią działającą do 39 godzin dostępne są w cenie 229 zł.

Słuchawki CMF by Nothing Buds Pro
Słuchawki CMF by Nothing Buds Pro

Smartwatch CMF by Nothing Watch Pro z wyświetlaczem AMOLED 1,96″, śledzeniem aktywności, wbudowanym wielosystemowym GPS, połączeniami Bluetooth z AI noise reduction i pracą na baterii do 13 dni kosztuje 309 zł.

Smartwatch CMF by Nothing Watch Pro
Smartwatch CMF by Nothing Watch Pro

CMF to submarka budżetowej linii produktów firmy Nothing, oznaczająca „kolor, materiał i wykończenie” (z ang. Color, Material, and Finish) w odniesieniu do filozofii projektowania o podobnej nazwie. Podczas gdy główna marka Nothing skupia się na „innowacjach projektowych”, które są produktami premium i wykorzystują „najnowszą technologię”, produkty CMF by Nothing mają charakteryzować się „czystym projektem”, który jest „dostępny” i oferuje „zaufaną jakość”.

Na oficjalnej stronie internetowej CMF by Nothing, po wybraniu polskiej lokalizacji, nie znajdujemy linków ani adresów sklepów, w których można kupić te urządzenia, więc ze względu na dziwne daty widniejące w Amazonie wstrzymałbym się jeszcze ze składaniem zamówień i poczekał aż zostaną ewentualnie poprawione.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: