Apple TV+ zapowiedziało 2. sezon „W powietrzu”

Serial „W powietrzu” powróci do serwisu streamingowego Apple TV+ z drugim sezonem – to już oficjalnie potwierdzone!

„W powietrzu” (Hijack) Idris Elba Apple TV+ serial 2023
„W powietrzu” (Hijack) Idris Elba Apple TV+ serial 2023

Po dobrze przyjętym przez krytyków pierwszym sezonie, W powietrzu (tyt. oryg. Hijack), porywający thriller z Idrisem Elbą w roli głównej i producentem wykonawczym, powróci do serwisu streamingowego Apple TV+ z drugim sezonem. „Byłem pod wrażeniem przytłaczającej reakcji publiczności po pierwszym sezonie. To ściśle tajne, jaka nowa sytuacja wydarzy się w przypadku Sama Nelsona, ale mogę was zapewnić, że będzie jeszcze większe napięcie!” – oznajmiła Elba w komunikacie prasowym.

W powietrzu opowiada historię porwanego samolotu odbywającego siedmiogodzinny lot do Londynu, podczas gdy władze na miejscu walczą o rozwiązanie kryzysu. Elba gra Sama Nelsona, utalentowanego negocjatora w świecie biznesu, który musi wykorzystać całą swoją wiedzę, aby uratować życie pasażerów. Pierwszy sezon zadebiutował w czerwcu 2023 roku.

Serial zyskał światowe uznanie jako jeden z najpopularniejszych seriali w Apple TV+. Spotkał się z dużym uznaniem krytyków i fanów, uzyskując status Certified Fresh w serwisie Rotten Tomatoes, a nawet znalazł się na liście 10 najlepszych utworów Nielsen Streaming Originals.

Oglądaj pierwszy sezon serialu W powietrzu (Hijack) na Apple TV+:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press