Zanurz się w nieznanym ale bliskim nam świecie serialu „Mikroświat”

Wyjątkowy serial przyrodniczy „Mikroświat” od National Geographic można już oglądać w serwisie Disney+.

„Mikroświat” (A Real Bug's Life) Disney+ National Geographic (2024)

Zainspirowany światem Disneya i filmem Dawno temu w trawie (tyt. oryg. A Bug’s Life) wytwórni Pixar, nowy serial Disney+ Original od National Geographic Mikroświat (tyt. oryg. A Real Bug’s Life), to niesamowita przygoda w dziewięciu różnych światach mikrorobaków na całym świecie, gdzie siły natury rozgrywają się na w miniaturowej skali, w której maleńkie stworzenia polegają na niesamowitych mocach i niezwykłych sojuszach, aby przetrwać każdy dzień.

Stawka jest wysoka… nawet jeśli stworzenia są wyjątkowo małe. Dzięki nowym osiągnięciom w technologii filmowania i zabawnej narracji Awkwafiny, śledzimy niesamowite historie małych bohaterów żyjących w światach wykraczających poza wyobraźnię — od skaczącego pająka szukającego domu na ulicach Nowego Jorku po pierwszy dzień w pracy kostarykańskiej pszczoły storczykowej przy tworzeniu perfum!

Ten przyjazny rodzinom serial dokumentalny jest pełen nowych, oszałamiających zachowań i niezwykłych postaci — pokazuje, że życie w mikroświecie może być równie fantastyczne, jak każdy film animowany. Może to być jeden z najbardziej ambitnych i innowacyjnych produkcji o historii naturalnej, jakie kiedykolwiek powstały.

Może Cię zainteresować także: „Dzika przyroda z bliska z Bertie Gregorym” na Disney+

W Mikroświecie główne role odgrywają charyzmatyczni miniaturowi bohaterowie używający do przetrwania swoich niesamowitych supermocy. Najnowsze techniki filmowania i najświeższe ustalenia naukowe odkrywają zaskakujące spektakle i chwytające za serce dramaty, które mają miejsce tuż pod naszym nosem.

Wszystkie 5 odcinków serialu Mikroświat można już oglądać online w serwisie Disney Plus:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ | National Geographics