Żywotność baterii iPhone’ów z iOS 17.3

Sprawdź najnowszy test porównawczy żywotności baterii wybranych modeli iPhone’ów z zainstalowanym systemem iOS 17.3.

Wydajność baterii iPhone’a z systemem iOS 17.3
Wydajność baterii iPhone’a z systemem iOS 17.3 | fot. iAppleBytes

Ilekroć Apple wypuszcza nowe wersje systemu iOS, zawsze znajdzie się ktoś, kto zastanawia się, jak ona wpłynie na długość działania smartfona na jednym ładowaniu baterii. Czy iPhone będzie działał szybciej czy wolniej i czy na baterii zacznie szybciej się rozładowywać, czy tez coś poprawiono? Są to pytania, na które ludzie często chcą odpowiedzi, zanim zaczną aktualizować swoje urządzenia. Najnowszy test od iAppleBytes może dać małe wskazówki i ułatwić udzielenie odpowiedzi na te pytania.

Przetestowano najnowszą aktualizację iOS 17.3, a także iOS 15.8.1 i iOS 16.7.5. Te dwie ostatnie aktualizacje są przeznaczone dla starszych modeli iPhone’ów, które nie obsługują iOS 17 lub nowszego, i są szczególnie ważne w przypadku tych ze starszymi bateriami.

Według testów przeprowadzonych przez iAppleBytes, wszystkie testowane urządzenia charakteryzują się lepszą wydajnością baterii, co jest ważne. Jest to świetna informacja dla każdego, kto na przykład z obawy o baterię wahał się przed instalacją nowej wersji. Poniżej możesz obejrzeć pełny film przedstawiający podsumowanie poszczególnych testowanych urządzeń.

W przypadku systemu iOS 17.3 wydajność baterii iPhone’a będzie prawdopodobnie zależeć od posiadanego modelu, więc koniecznie obejrzyj film. Niektóre urządzenia radzą sobie lepiej niż inne, ale żadne z nich nie wydaje się mieć szczególnie złych wyników.

Jak zawsze jednak sugeruję zainstalowanie najnowszej dostępnej wersji systemu iOS, aby mieć pewność, że korzystasz z najnowszych poprawek zabezpieczeń i błędów.

Porównanie żywotności baterii iPhone’ów z systemem iOS 17.3:

Porównanie żywotności baterii iPhone’ów z systemami iOS 15.8.1 i iOS 16.7.5:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: iAppleBytes