Zobacz zwiastun serialu science-fiction „Constellation”

Serwis Apple TV+ udostępnił swojego nowego zwiastun serialu science-fiction „Constellation”, który zadebiutuje już w lutym!

Serial „Constellation” Apple TV+ (2024)

Thriller psychologiczny science fiction pod tytułem Constellation pojawi się w serwisie Apple Tv+ już w lutym 2024 roku Nowy Dwuminutowy zwiastun nadaje ton temu, czego się spodziewać. Jo, grana przez Naomi Rapace, wraca na Ziemię po katastrofie kosmicznej i odkrywa, że brakuje kluczowych elementów jej życia.

Serial eksploruje mroczniejsze aspekty ludzkiej psychologii, gdy kobieta szuka prawdy o ukrytej historii podróży kosmicznych i stara się odzyskać to, co utraciła podczas swojej podróży.

Constellation będzie miał światową premierę trzech odcinków 21 lutego 2024 roku. Następnie pozostałe odcinki będą emitowane w każdą środę aż do 27 marca 2024 roku.

W serialu występuje także nominowany do nagrody Emmy Jonathan Banks („Breaking Bad”, „Better Call Saul”). Obsadę uzupełniają James D’Arcy, Julian Looman, William Catlett i Barbara Sukowa.

Constellation uznawany jest za jeden z najdroższych seriali, jakie nakręcono w Europie i największą produkcję telewizyjną w Finlandii.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+