Już jest zwiastun serialu „Ripley” od Netflixa!

Nowy zwiastun serialu „Ripley” serwisu Netflix autorstwa Stevena Zailliana przedstawia przemianę Andrew Scotta w utalentowanego Toma.

Serial „Ripley” (Netflix 2024)

Niezależnie od tego, czy czytamy oryginalną powieść Patricii Highsmith z 1955 roku, czy oglądamy którykolwiek z inspirowanych nią filmów, wszyscy znamy przynajmniej niektóre produkcje z „Utalentowanym panem Ripleyem”. Ale nawet jeśli byłeś fanem wszystkich poprzednich adaptacji Ripleya, nowy serial Netflixa autorstwa scenarzysty i reżysera Stevena Zailliana wygląda na coś świeżego.

Zobacz też: „Rojst: Millenium” od 28 lutego na Netfliksie

Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku lat 60. XX wieku i miastach całych Włoch. Ripley opowiada historię Toma (Andrew Scott), utalentowanego i przebiegłego mężczyzny, którego stosunkowo zwyczajne życie zaczyna się zmieniać, gdy poznaje ojca Dickiego Greenleafa (Johnny Flynn) – zamożnego playboya, który wraz ze swoją dobrą przyjaciółką Marge (Dakota Fanning) uciekł do Europy.

Chociaż Utalentowany pan Ripley skupia się na tym, jak Tom stopniowo zaczyna wkraczać w życie Dickiego po wysłaniu go z misją sprowadzenia go do domu, pierwszy zwiastun Ripleya kładzie cały nacisk na to, jak wielu detektywów jest zajętych poszukiwaniem samego Toma.

Jeśli znasz klasyczną historię Ripleya, pomysłowe, czarno-białe ujęcia Toma przerabiającego paszport, witającego się z włoskimi detektywami pod drzwiami i stojącego na małej łódce na środku oceanu w zwiastunie wiele mówią o tej historii.

Serial Ripley z pewnością będzie miał wiele zwrotów akcji. Zwiastun każe nam zgadywać, czy Ripley grany przez Scotta zawsze będzie emanował oczywistą aurą przez cały sezon, czy też w pewnym momencie rzeczywiście odwróci swój urok.

Serial Ripley zadebiutuje 4 kwietnia 2024 roku w serwisie Netflix.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | The Verge