Nowa oferta internetu 5G bez limitu w Play

W Play internet 5G bez limitu prędkości i danych już od 85 zł i nowoczesny router 5G nawet 1000 zł taniej!

Nielimitowany internet 5G w Play (styczeń 2024)

Operator komórkowy Play wprowadza do swojej oferty prawdziwie nielimitowany internet 5G – bez limitu prędkości i danych już od 85 złotych miesięcznie po rabatach dla klientów Play. To idealne rozwiązanie zapewniające komfort i wolność korzystania z internetu. Surfowanie po sieci, praca zdalna, oglądanie nowości filmowych w jakości 4K czy cyfrowa rozrywka – to wszystko możliwe bez ograniczeń.

Nowoczesny router 5G CPE 5 1000 zł taniej w ofercie z abonamentem

Dodatkowo w ofercie z nielimitowanym internetem dostępna jest wyjątkowa promocja na router 5G CPE 5 (H155-381), który można otrzymać za jedyne 499 zł – zamiast 1499 zł (router taniej w porównaniu do ceny bez abonamentu, a cena zależy od wybranej oferty.). Ponadto, spłata obniżonej aż o 1000 zł kwoty następuje w wygodnych ratach 0%.

Urządzenie świetnie wkomponuje się w każdą domową lub biurową przestrzeń oraz oferuje nowoczesną sieć w standardzie Wi-Fi 6 802.11 b/g/n/a/ac/ax z możliwością podłączenia do 128 urządzeń, co zapewnia szybką i stabilną łączność. Konfiguracja i zarządzanie urządzeniem jest intuicyjne i niezwykle proste dzięki aplikacji w telefonie, a funkcja udostępniania dodatkowej sieci Wi-Fi dla gości zapewni pełen komfort nie tylko domownikom. To jedno z najlepszych urządzeń domowych na rynku, które zapewnia swobodny dostęp do internetu LTE lub 5G.

Użytkownikom zainteresowanym tańszymi rozwiązaniami fioletowy operator proponuje warianty na każdą kieszeń. Najchętniej wybierana oferta internetu 150 GB dostępna dla klientów Play za jedyne 30 zł po rabatach otrzymała teraz dostęp do nowoczesnej sieci 5G, dzięki której klienci będą mogli oglądać ofertę cyfrowej rozrywki Play w najwyższej jakości, a także dzięki szybszej transmisji danych i stabilniejszemu połączeniu grać w swoje ulubione gry czy płynnie korzystać z internetu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play