Nowy zwiastun filmu „Astronauta” z Adamem Sandlerem

Główny bohater filmu kwestionuje cel swojego życia w kosmosie w romantycznym dramacie Netflixa pt. „Astronauta”.

Kadr z filmu „Astronauta” - Adam Sandler (Netflix 2024)
Kadr z filmu „Astronauta” – Adam Sandler (Netflix 2024)

W najnowszym filmie twórcy serialu Czarnobyl Johana Rencka występuje Adam Sandler, który ma podpisaną umowe produkcyjną z platformą streamingową Netflix. Film Astronauta (tyt. oryg. Spaceman), oparty na powieści Spaceman of Bohemia autorstwa Jaroslava Kalfařa, opowiada historię astronauty (Sandler), który martwi się, że podczas jego pobytu w kosmosie jego wątłe małżeństwo może być na skraju rozpadu.

Colby Day zaadaptował powieść na ekran, a za nadchodzącym filmem stoją Channing Tatum i Reid Carolin, a także inni producenci Peter Kiernan, Michael Parets, Tim Headington, Lia Buman i Max Silva. Reżyser Johan Renck, Ben Ormand i Barry Bernardi są producentami wykonawczymi.

W oficjalnym opisie filmu czytamy: „Po sześciu miesiącach samotnej misji badawczej na skraj Układu Słonecznego astronauta Jakub (Sandler) zdaje sobie sprawę, że małżonka, którą pozostawił, może nie czekać na niego, kiedy wróci na Ziemię. Zdesperowany, by naprawić sytuację ze swoją żoną Lenką (Carey Mulligan), pomaga mu tajemnicza istota z zarania dziejów, którą znajduje ukrywającą się we wnętrznościach swojego statku. Hanuš (głos Paul Dano) współpracuje z Jakubem, aby zrozumieć, co poszło nie tak, zanim będzie za późno”.

Aktorka drugoplanowa Mulligan występuje w serialu Netflix Maestro, głównym pretendencie do tegorocznej Oscara. Marcus Jones z IndieWire przewiduje, że Mulligan otrzyma kolejną nominację do Oscara za swoją rolę Felicji. Mulligan może nawet zyskać uznanie za drugoplanową rolę w Saltburn.

Tymczasem Sandler niedawno użyczył swojego głosu w animowanym filmie Netflix Leo i ponownie połączy siły z braćmi Safdie przy nadchodzącym, jeszcze niezatytułowanym dramacie poświęconym wydarzeniom sportowym. Josh Safdie będzie reżyserował film na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z bratem Bennym Safdiem. Sandler ujawnił, że film będzie skupiał się wokół sezonu Major League Baseball.

Astronauta będzie miał premierę w wybranych kinach 23 lutego 2024 roku, a w serwisie Netflix ma pojawić się po 1 marca 2024 roku. Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IndieWire | Netflix