Zobacz pierwszą zapowiedź filmu „Astronauta”

Adam Sandler w pierwszej zapowiedzi filmu „Astronauta” Netflixa, który zadebiutuje na platformie 1 marca 2024 roku.

„Astronauta” film Netflix (2024)

Kolejny film science-fiction Netflixa pod tytułem Astronauta (tyt. oryg Spaceman) zadebiutuje już 1 marca 2024 roku, a serwis właśnie wypuścił pierwszą (bardzo krótką) zapowiedź wideo, w której Adam Sandler wciela się w astronautę, który podczas misji badawczej w kosmosie napotyka tajemniczą obcą istotę (głos podkłada Paul Dano). Film w reżyserii Johana Rencka brzmi dziwnie i ponuro i powstał na podstawie czeskiej powieści Spaceman of Bohemia autorstwa Jaroslava Kalfařa.

Oto, jak Netflix opisuje film „Astronauta”: Po sześciu miesiącach samotnej misji badawczej na krańce Układu Słonecznego astronauta Jakub (Sandler) zdaje sobie sprawę, że żcyie, które pozostawił, może nie czekać na niego, kiedy wróci na Ziemię. Zdesperowany, by naprawić sytuację ze swoją żoną Lenką (Carey Mulligan), pomaga mu tajemnicza istota z zarania dziejów, którą znajduje ukrywającą się w wnętrznościach swojego statku. Hanuš (Dano) współpracuje z Jakubem, aby zrozumieć, co poszło nie tak, zanim będzie za późno.

W krótkim zwiastunie nie widzimy zbyt wiele, ale film wydaje się bardzo obiecujący — Sandler powraca do gry. W wpisie na blogu Netflixa Renck powiedział o Sandlerze: „Naprawdę chciałem zagrać jego rolę, która nie miałaby nic wspólnego z Adamem Sandlerem, którego wszyscy znamy”.

Pozostała część obsady Astronauty to Kunal Nayyar, Lena Olin i Isabella Rossellini, a filmu pojawi się w serwisie Netflix 1 marca 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | The Verge