Nowości Apple Arcade od 4 stycznia 2024 roku

Apple Arcade wkracza w nowy rok wraz z wydaniem „Tamagotchi Adventure Kingdom”, „Cornsweeper” i „Blackjack by MobilityWare+” oraz ponad 20 aktualizacjami zawartości.

Nowości w Apple Arcade 4 stycznia 2024 r.

Apple Arcade rozpoczyna kolejny niesamowity rok nieprzerwanej rozgrywki, zaczynając od trzech nowych tytułów i ponad 20 głównych aktualizacji popularnych gier, które pojawią się w tym miesiącu. Od 4 stycznia 2024 roku gracze mogą wyruszyć w epicką i nostalgiczną podróż w Tamagotchi Adventure Kingdom, daj się wciągnąć w Cornsweeper, relaksującą i dziwaczną wersję popularnej gry logicznej Minesweeper, i zagraj all-in w Blackjacka by MobilityWare+.

A już od 1 lutego 2024 roku gracze będą mogli wyruszyć w kosmiczną przygodę w BEAST: Bio Exo Arena Suit Team, wyjątkowej grze akcji online 3 na 3, w której zwierzęcy bohaterowie pilotują potężne zmechanizowane zbroje i opanują Words in Progress, nową, intrygującą grę logiczną.

Oprócz tych nowych gier, w tym miesiącu w ulubionych tytułach fanów pojawi się zupełnie nowa zawartość. Zdobywca nagrody App Store Award 2023 Hello Kitty Island Adventure wita Rok Smoka uroczystością Luck & Lanterns obchodzoną 19 stycznia 2024 roku. Smok przelatuje nad Wyspą Przyjaźni, pozostawiając cenne smocze perły — znak szczęścia. Zbieraj smocze perły, aby zdobyć specjalne nagrody przez cały czas trwania uroczystości.

A już 12 stycznia 2024 roku Crayola Create and Play+ zostanie przebudowana w stylu zimowej krainy czarów, która obejmuje ograniczoną czasowo zimową skórkę dla aktywności Rainbow Rush i rozpoczyna coroczny Tydzień Kreatywności Crayoli — święto kreatywności dzieci i radości, jaką przynosi nauka . A w Jetpack Joyride 2 gracze mogą zasiąść za kierownicą nowego pojazdu Hamster Ball, założyć skórkę bohatera Camouflage i zabrać Water Jetpack na mokrą i dziką przejażdżkę.

Cut the Rope 3Snake.io+Puzzle & Dragons StoryCityscapes: Sim Builderstitch.WHAT THE CAR?Samba de Amigo: Party-To-Go, i wiele innych tytułów również otrzyma nowe, ekscytujące aktualizacje w ciągu tego miesiąca. Subskrybenci mogą sprawdzić sekcję Ostatnio zaktualizowane w Apple Arcade, aby być na bieżąco ze swoimi ulubionymi tytułami.

Tamagotchi Adventure Kingdom (Bandai Namco)

Tamagotchi Adventure Kingdom (Bandai Namco)

Najbardziej ukochana franczyza wirtualnych przyjaciół wszechczasów rozpoczyna nową i wspaniałą podróż dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Wyrusz na podnoszącą na duchu przygodę w Tamagotchi Adventure Kingdom i dołącz do uroczego bohatera Mametchiego w przywracaniu harmonii na planecie Tamagotchi po tajemniczym uderzeniu, które wstrząsa ich światem. Królestwo to płótno dla graczy, w którym mogą odkrywać dziwaczne krajobrazy, spotkać prawie 300 uroczych postaci Tamagotchi i zbudować własny przytulny obóz na pustyni. Dzięki regularnym aktualizacjom zawartości gra oferuje graczom w każdym wieku zdrową podróż pełną niespodzianek.

Cornsweeper (wbuttr)

Cornsweeper (wbuttr)

Cornsweeper to relaksująca i kapryśna wersja ukochanej logicznej gry logicznej Minesweeper autorstwa jamajskiego solowego dewelopera wbuttr. Medytacyjna gra polegająca na zamiataniu umysłów, w której gracze palą pyszny popcorn i unikają eksplozji, a wszystko to przy relaksującej i oryginalnej ścieżce dźwiękowej inspirowanej lo-fi z naparami reggae. Na grę duży wpływ ma dziedzictwo kulturowe Jamajki, obejmujące lokalizację w lokalnym dialekcie Patois.

Blackjack od MobilityWare+ (MobilityWare)

W Blackjack od MobilityWare+ gracze mogą zanurzyć się w klasycznej grze i opanować jej zawiłości. Wyjdź poza standardowe opcje Hit lub Stand i odkryj autentyczną rozgrywkę dzięki opcjom takim jak dzielenie i podwajanie. Gracze mogą wybrać swój stół, podróżując z kultowych miejsc, takich jak Londyn do Barcelony – każde z nich oferuje niepowtarzalną atmosferę gry – gdy wspinają się po rankingach i prezentują swoje umiejętności. Specjalne funkcje, takie jak system progresji przy stole, który pozwala graczom zdobywać pożądane tytuły i odblokowywać nowe stoły, dodają dodatkową warstwę emocji i osiągnięć.

Blackjack by MobilityWare (MobilityWare)

Gry, które zadebiutują 1 lutego 2024 roku

BEAST: Bio Exo Arena Suit Team (Oh BiBi)

W tej internetowej grze akcji 3 na 3 z różnymi bohaterami i dynamiczną rozgrywką gracze wyruszają w kosmiczną przygodę we wciągającym wszechświecie science-fiction, ożywionym żywą, stylizowaną grafiką i niesamowitymi animacjami. W grze występują zwierzęcy bohaterowie pilotujący potężne zmechanizowane zbroje znane jako BESTIE. Dzięki przystępnej mechanice rozgrywki gracze mogą uwolnić swoich wewnętrznych mistrzów, płynnie przełączając się między zwinnymi zwierzętami PET a potężną formą BEAST, z których każda może poszczycić się odmiennymi zdolnościami i bronią. W grze występuje cała grupa charyzmatycznych bohaterów, w tym przebiegły kot Clyde, sowa Nyx, dziki guźiec Rusty i ekscentryczny jednorożec GG Nova. Grając solo lub współpracując z rodziną i przyjaciółmi, gracze mogą wziąć udział w ekscytujących trybach, takich jak Ładunek, Gorączka Kryształów i Bezpłatna dla wszystkich, z których każdy zapewnia wyjątkowe zwroty akcji i głębię bitew.
Kadr z gry BEAST: Bio Exo Arena Suit Team na MacBooku Pro.

Words in Progress (Gamious)

Gra Words in Progress rozpoczyna się od siedmiu liter ułożonych pionowo na ekranie i zadaniem graczy jest połączenie tych liter w słowa. Kiedy litera zostanie usunięta ze swojego miejsca, puste miejsce zostaje wypełnione nową literą ze stosu gracza. Wykonuj różne wyzwania i zapobiegaj opróżnieniu stosu listów, co doprowadziłoby do zakończenia gry. Zawiera trzy tryby gry (Endless, Practice i Multiplayer); czysty, przytulny i wyrazisty design; oraz długa i ciągła nauka, Words in Progress to wyjątkowa gra słowna, która zapewnia zabawę dla wszystkich grup wiekowych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple