Jetpack Joyride 2 trafia do Apple Arcade

Już 19 sierpnia 2022 roku, w ramach subskrypcji Apple Arcade, użytkownicy usługi będą mogli pobrać grę mobilną „Jetpack Joyride 2”.

Jetpack Joyride 2 (od Halfbrick)

Jedna ciekawszych gier wszech czasów na iOS-a – Jetpack Joyride, doczekała się kontynuacji, która teraz będzie dostępna wyłącznie w Apple Arcade. Będzie można grać w Jetpack Joyride 2 w ramach usługi subskrypcji gier Apple Arcade od 19 sierpnia 2022 roku. Jetpack Joyride 2 przenosi wiele zabawy z tego, co znamy z pierwszej części. Jest to platformowa strzelanka, w której celem jest omijanie przeszkód, przetrwanie jak najdłużej i zdobycie dużej liczby monet. Ale Jetpack Joyride 2 jest również „doświadczeniem opartym na historii” z nową mechaniką, zgodnie z e-mailem prasowym firmy Apple.

Przeczytaj także: Zremasterowany „Monster Dash” już dostępny!

Jeśli chcesz zorientować się, czego możesz się spodziewać, Apple udostępniło zwiastun i kilka zrzutów ekranu na stronie Jetpack Joyride 2 w sklepie App Store. A jeśli chcesz odświeżyć swoje umiejętności latania odrzutowym plecakiem, możesz zagrać w ekskluzywny Jetpack Joyride Plus, który nie ma reklam ani zakupów w aplikacji, lub oryginalny w oryginalny tytuł Jetpack Joyride sprzed dekady.

Jeśli masz wrażenie, że słyszałeś już wcześniej o Jetpack Joyride 2, nie mylisz się. Studio Halfbrick wypuściło grę w wybranych regionach (w tym w Polsce) na iOS i Androida w marcu 2021 roku. Gra zniknęła jednak ze sklepów Google Play i App Store 28 lutego 2022 roku, informując, że tytuł „wszedł w nową, zamkniętą fazę rozwoju na czas nieokreślony”.

Apple doda także kilka innych gier do Apple Arcade w sierpniu, w tym wersje Amazing Bomberman, My Talking Tom i Love You to Bits. Apple ogłosiło w lipcu, że 15 tytułów g opuści usługę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade | The Verge