Apple oferuje bezpłatny AirTag z okazji Japońskiego Nowego Roku

Oprócz promocji na karty podarunkowe, przez ograniczony czas klienci Apple w Japonii mogą otrzymać specjalnie wygrawerowany AirTag upamiętniający Rok Smoka.

Promocja na AirTaga w Japonii z okazji japońskiego Roku Smoka (2024)
Promocja na AirTaga w Japonii z okazji japońskiego Roku Smoka (2024)

W Japonii coroczny festiwal noworoczny jest kluczowym wydarzeniem w roku, charakteryzującym się zamknięciem firm na kilka dni, a obecnie także promocjami sprzedaży, takimi jak te od Apple’a. Podobnie jak w zeszłym roku firma oferuje grawerowany AirTag dla ograniczonej liczby klientów w Japonii.

Zobacz także: Apple udostępnia szczegóły aktualizacji oprogramowania AirTaga

Tegoroczna promocja została przedłużona z dwóch do czterech dni i potrwa od 2 do 5 stycznia 2024 roku. Podobnie jak w przypadku wszystkich promocji w USA, Apple głównie rozdaje karty podarunkowe nabywcom kwalifikujących się urządzeń, wyłączając zazwyczaj najnowszy model iPhone’a.

Typowa karta podarunkowa kosztuje 11 000 jenów (około 77 dolarów) dla nabywców iPhone’a SE, iPhone’a 13 i iPhone’a 14.

Ta i wszystkie inne oferty kart podarunkowych obowiązują do końca promocji sprzedaży, ale AirTag jest dostępny w bardziej ograniczonej liczbie. Pierwsze 50.000 kupujących otrzyma AirTaga w wydaniu specjalny z okazji Roku Smoka.

Podobnie jak w zeszłym roku, obowiązują jednak pewne warunki, m.in. wykluczenie z promocji na specjalnego AirTaga dla kupujących korzystających z aplikacji Apple Store.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Japan | Apple Insider