9. sezon „Kupiliśmy sobie zamek” na CANAL+ Domo i online!

Uwielbiany przez widzów serial „Kupiliśmy sobie zamek” powrócił z najnowszym, 9. sezonem na kanale CANAL+ Domo oraz serwisie CANAL+ online.

„Kupiliśmy sobie zamek” - serial dokumentalny Canal+ DOMO

Urocza brytyjska para — Dick Strawbridge i jego partnerka Angel Adoree kupili zaniedbany, XIX-wieczny zamek położony w Martigné-sur-Mayenne w północno-zachodniej Francji — Château de la Motte-Husson. Zakochali się w liczącej 45 pokoi budowli, otoczonej fosą i bujną zielenią. Stworzyli tam swój wymarzony dom i prowadzą wspólnie biznes. Niezamieszkały od kilku dekad zamek okazał się nie lada wyzwaniem, które wymagało od nich mnóstwo pracy i zaangażowania. Nie było w nim ogrzewania, prądu i bieżącej wody. A to był dopiero początek wydatków.

Teraz minęło blisko siedem lat, odkąd Angel i Dick postawili wszystko na jedną kartę i przeprowadzili się do Francji. Dzięki ciężkiej pracy, niemałym wydatkom i twórczej inwencji zamienili zaniedbane château w zachwycający obiekt, w którym organizują przyjęcia. Nadal jest wiele do zrobienia – czeka ich wymiana okien, chcą też założyć ogród zimowy.

Wszystko co robią, pomimo rozmaitych przeciwności, podejmują z radością i niezwykłym pozytywnym podejściem — mogą być dla wielu doskonałym przykładem tego, jak spełniać swoje marzenia!

Wszystkimi swoimi pomysłami i doświadczeniem dzielą się z widzami w najnowszym, dziewiątym sezonie serialu dokumentalnego Kupiliśmy sobie zamek (tyt. oryg. Escape to the Chateau), którego premierowe odcinki można oglądać na CANAL+ Domo w piątki o godzinie 21:00 i 22:00.

Po emisji w telewizji odcinki można oglądać online na życzenie w serwisie CANAL+ online. W chwili publikacji tego wpisu dostępne są już cztery pierwsze odcinki.

Na kanale CANAL+ Domo można oglądać też inny serial z udziałem naszych ulubionych bohaterów, zatytułowany Kupcie sobie zamek (tyt. oryg. Escape to the Chateau: DIY), w którym poznajemy historię innych par, które także postawiły kupić zamek, wyremontować go i realizować w nim swoje śmiałe plany! Niestety tej serii nie można obejrzeć w żadnym serwisie VOD, dlatego warto sprawdzić, kiedy są emisje na żywo.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Domo