W reklamie „Miss You” gniazdka tęsknią za ładowaniem iPhone’a 15 Plus

Apple udostępniło nową reklamę iPhone’a 15 Plus, w której skazuje na tak długi czas pracy baterii urządzenia, że gniazdka aż tęsknią za ładowarką.

Reklama iPhone'a 15 Plus pt. „Miss You”

Firma Apple udostępniła dzisiaj na swoim kanale YouTubie krótką reklamę iPhone’a 15 Plus zatytułowaną „Miss You”. W spocie firma zwraca uwagę na długi czas działania modelu iPhone’a 15 Plus, do tego stopnia, że gniazdko elektryczne ożywa i śpiewa piosenkę „Way Too Long” rapera Doe Boya. Gniazdko ubolewa, że iPhone 15 Plus tak długo wytrzymuje pomiędzy ładowaniami, przez co urządzenie jest rzadziej podłączane do prądu.

Specyfikacje techniczne iPhone’a 15 Plus wskazuje, że smartfon może zapewnić do 26 godzin odtwarzania wideo w trybie offline i do 100 godzin odtwarzania dźwięku. Podobnie jak iPhone 14 Plus, iPhone 15 Plus oferuje najdłuższy reklamowany czas pracy baterii spośród wszystkich iPhone’ów.

Opis spotu „Miss You” firmy Apple:

Duży ekran. Duża żywotność baterii. iPhone 15 Plus już jest. Dynamiczna wyspa. Nowy aparat główny 48 MP. 2x teleobiektyw. Portrety nowej generacji. Wodoodporny (IP68). USB typu C. Trwałe, kolorowe szkło. Konstrukcja aluminiowa. Nie chcesz tego przegapić.

Reklama została również udostępniona jako YouTube Short.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple