Śledź Trasę Świętego Mikołaja z Google’em w wigilię 2023 roku!

Zobacz na mapie aktualną Trasę Świętego Mikołaja z bieguna północnego – szczegóły w czasie rzeczywistym w narzędziu Google’a do śledzenia aktualnej lokalizacji Mikołaja.

Mapa: Trasa Świętego Mikołaja Google (2023) stan na godzinę 20:10 czasu polskiego
Mapa: Trasa Świętego Mikołaja Google (2023) stan na godzinę 20:10 czasu polskiego

Czy byliście grzeczni w tym roku? Być może zainteresuje Cię informacja, że Google uruchomiło dziś coroczne narzędzie do śledzenia trasy Świętego Mikołaja, umożliwiające sprawdzenie w czasie rzeczywistym jego podróży na Biegun Północny, i tego gdzie aktualnie dostarcza prezenty dzieciom na całym świecie.

Sprawdź też: Ratuj jedzenie z aplikacją „Too Good To Go”!

Narzędzie Trasa Świętego Mikołaja Google’a kontynuuje dwudziestoletnią tradycję firmy, umożliwiając podekscytowanym dzieciom (i dorosłym!) śledzenie wesołych podróży dawcy prezentów przez całą wigilię 24 grudnia. W tym dniu Wioska Świętego Mikołaja przekształca się w miejsce śledzenia, w którym dzieci mogą podążać za Mikołajem i jego reniferami, gdy wesoło wykonują swoje ważne prace.

Świętego Mikołaja można śledzić za pomocą przeglądarki internetowej smartfonie lub komputerze, odwiedzając oficjalną witrynę Google’a dotyczącą Trasy Świętego Mikołaja pod adresem santatracker.google.com. Na stronie znajdziesz mapę z aktualną lokalizacją Świętego Mikołaja, informacją na temat jego następnego przystanku, transmisję wideo na żywo z jego podróży oraz szacowany czas przybycia do każdego konkretnego miejsca.

Witryna Świętego Mikołaja zawiera zdjęcia lokalizacji, które Mikołaj już odwiedził, bieżącą liczbę dostarczonych prezentów oraz aktualną odległość Świętego Mikołaja od Twojej lokalizacji. Dostępnych jest także wiele gier, kreatywnych zajęć i filmów do obejrzenia.

Trasa Świętego Mikołaja Google 2023 - gry
Trasa Świętego Mikołaja Google 2023 – gry

Dostępne są również inne usługi Trasy Świętego Mikołaja, takie jak aplikacja i witryna internetowa NORAD Tracks Santa Claus, ale witryna Google’a jest najbardziej interaktywna i szczegółowa.

Z mapki wynika, że w Polsce jeszcze nie był, więc wypatrujcie świętego na stronie i za oknem!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google