W grze „Super Mario Run” dodano Wonder Flowers w zawodach Toad Rally

Weź udział w wydarzeniu specjalnym Super Mario Bros. Wonder i zbierz wszystkie cudowne kwiaty w nowej aktualizacja gry mobilnej „Super Mario Run”.

Wonder Flowers w Super Mario Run - wydarzenie specjalne

Pamiętacie jeszcze grę mobilną Super Mario Run? Gra platformowa największej serii Nintendo, dostępna jest od 2016 roku na iOS-a i od 2017 roku na Androida, a teraz otrzymała dużą aktualizację wraz ze specjalnym wydarzeniem Super Mario Bros. Wonder, który promowany jest w sklepie App Store firmy Apple. Podczas tego wydarzenia gracze znajdą Cudowne Kwiaty (Wonder Flowers) w zawodach Toad Rally. Czytaj dalej, aby szczegółowo dowiedzieć się, co dokładnie zmienia się w związku z wydaniem najnowszej aktualizacji Super Mario Run.

Wonder Flowers w Super Mario Run

Dla tych, którzy nie kojarzą Wonder Flower, jest to nowy kwiat wzmacniający, który został dodany do nowej gry Super Mario Bros. Wonder, wydanej wyłącznie na Nintendo Switch w październiku tego roku. W grze, po zebraniu Wonder Flower, gracz zostaje teleportowany do alternatywnej rzeczywistości, w której niektóre elementy mechaniki gry są nieco inne.

W Super Mario Run efekty Wonder Flowers są bardziej ograniczone. Gracze zobaczą wiele złotych Goombasów, które można pokonać, przejeżdżając po nich podczas zawodów Toad Rally. Na koniec wyścigu zdobywamy znaczki na podstawie liczby złotych Goombasów pokonanych po zebraniu Wonder Flower.

Po odblokowaniu określonej liczby znaczków gra zaoferuje ekskluzywne posągi. W trakcie gry można odblokować cztery różne posągi.

Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy. Według Nintendo dodanie Wonder Flowers do Super Mario Run jest częścią tymczasowego wydarzenia promującego nową grę Super Mario Bros. Wonder. Event potrwa do 15 marca 2024 roku – wtedy cudowne kwiaty znikną z gry.

Super Mario Run zostało zapowiedziane we wrześniu 2016 roku podczas konferencji poświęconej iPhone’owi 7, ponieważ początkowo gra była dostępna wyłącznie na urządzenia z systemem iOS. Była to pierwsza gra Nintendo dostępna na platformę mobilną. Gra dostępna jest za darmo w App Storze i sklepie Google Play – upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję na swoim urządzeniu, aby uzyskać dostęp do Wonder Flowers.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nintendo | 9TO5Mac